Tovább tart az Inter pocsék sorozata - videó

Az utolsó percekben jött a dráma.

Hat nyeretlen forduló után ismét csak döntetlenre futotta az Internazionale erejéből, a milánói együttes ezúttal a SPAL otthonában egy öngóllal a 90. percig vezetett, de Paloschi pontot mentett a hazaiaknak.

A milánóiak legutóbb december 3-án győztek a Serie A-ban, rossz formájuk miatt a tabella negyedik helyére csúsztak vissza.

Serie A
22. forduló

SPAL–Internazionale 1–1
G: Paloschi (90)., ill. Vicari (48. – öngól)

Australian Open: öt szettben dőlt el a Federer-Cilic döntő " TENISZ › Friss hírek

Roger Federer megvédte címét és 20. Grand Slam-trófeáját gyűjtötte be, miután az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyesének vasárnapi döntőjében 6:2, 6:7 (5-7), 6:3, 3:6, 6:1-re legyőzte a horvát Marin Cilicet. A finálé résztvevői előzőleg kilencszer találkoztak, a medjugorjei óriás mindössze egyszer tudott nyerni, a 2014-es US Open elődöntőjében, ahol később begyűjtötte eddigi egyetlen Grand Slam-trófeáját.