Totti és Boateng visszatért, a Roma ikszelt a Milannal

Senkinek sem jó döntetlen született a Serie A 19. fordulójának szombat esti "rangadóján", a Roma-Milan mérkőzésen.

Mindkét sztárcsapat dobogós álmokat kerget, de november elseje óta összesen két-két bajnokit tudott megnyerni.

A Roma nekirontott ellenfelének, és Miralem Pjanic szabadrúgása után a berobbanó védő, Antonio Rüdiger már a 4. percben a kapuba zúdított.

A Milan hamarosan azonban éledezni kezdett, és a szünet után már egyenlítenie is sikerült egy Kucka-bombafejessel.

A frissen, ingyen igazolt Kevin-Prince Boateng visszatérése (két és fél év után) további lendületet adott a Rossonerinek, a győztes gólt azonban nem sikerült begyötörni az igencsak harmatos Roma ellen, amelynek játékosai hangos füttykoncert kíséretében vonultak le a pályáról.

Ami mégis emlékezetessé teszi a találkozót a Farkasok számára, az a 39 éves ikon, Francesco Totti színre lépése. A sérüléséből felépült falkavezér szeptember 26-a óta először játszott, a 70. percben állították be.

Serie A, 19. forduló
Roma-Milan 1-1 (1-0)

G.: Rüdiger (4.), ill. Kucka (50.)

Korábbról: Carpi-Udinese 2-1, Fiorentina-Lazio 1-3.

Vasárnap játsszák: Inter-Sassuolo 12:30, Atalanta-Genoa 15:00, Bologna-Chievo 15:00, Frosinone-Napoli 15:00, Verona-Palermo 15:00, Torino-Empoli 15:00, Sampdoria-Juventus 20:45.