Nagy Ádámba újra megbíztak - videó

Az olasz bajnokság eredményei, tabella.

Nagy Ádám csapata, a Bologna kétgólos hátrányból felállva tartott otthon egy pontot az olasz labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának vasárnapi játéknapján, miután 2-2-es döntetlent ért el a Torino gárdájával szemben. A magyar középpályás - csakúgy, mint az elmúlt kilenc napban a válogatott görögországi és észtországi Nemzetek Ligája-mérkőzését - végigjátszotta a találkozót, amelyen a torinóiak a 14. percben szereztek vezetést, majd az 54. percben megduplázták az előnyüket. A házigazdák az 59. percben szépítettek, a 77. percben pedig egyenlítettek.

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
Bologna–Torino 2–2 (Santander 59., Calabresi 78., ill. Iago Falqué 13., Baselli 54.)
Chievo–Atalanta 1–5 (Birsa 84. – 11-esből, ill. De Roon 25., Ilicic 28., 50., 52., Gosens 72.)
Parma–Lazio 0–2 (Immobile 81. – 11-esből, Correa 94.)
Később
18.00: Fiorentina–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Milan (Tv: Digi Sport1)
Hétfő
20.30: Sampdoria–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)

Korábban játszották
Szombat
Udinese–Napoli 0–3 (Fabián Ruiz 16., Mertens 82. – 11-esből, Rog 85.)
Juventus–Genoa 1–1 (C. Ronaldo 18., ill. Bessa 67.)
Roma–SPAL 0–2 (Petagna 38. – 11-esből, Bonifazi 56.)
Vasárnap
Frosinone–Empoli 3–3 (M. Silvestre 8. – öngól, Ciofani 52., 63., ill. Zajc 32., M. Silvestre 48., Ucan 79.)

1. Juventus 9 8 1 19–6 +13  25
  2. Napoli 9 7 2 18–10 +8  21
  3. Lazio 9 6 3 13–9 +4  18
  4. Internazionale 8 5 1 2 12–6 +6  16
  5. Sampdoria 8 4 2 2 12–4 +8  14
  6. Roma 9 4 2 3 16–12 +4  14
  7. Fiorentina 8 4 1 3 14–6 +8  13
  8. Sassuolo 8 4 1 3 15–14 +1  13