Nagy Ádám gólpasszt adott, de a Napoli nyert Milik újabb duplájával

A Napoli hazai pályán 3-1-re legyőzte a Bolognát az olasz labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának szombat esti találkozóján. Az új Higuaín, vagyis a lengyel Arkadiusz Milik a Milan és a Dinamo Kijev után Nagy Ádáméknak is kettőt vágott. Megvan Nagy első gólpassza a Serie A-ban!

A Napoliból José Callejón egyszer, az új igazolás Arkadiusz Milik pedig kétszer volt eredményes. Nagy Ádám kezdett a piros-kékeknél, ő passzolta a labdát a hatalmas egyenlítő gólt szerző Verdihez az 56. percben. A magyar válogatott középpályást nem sokkal később lecserélték, Godred Donsah váltotta.

Sikerével a nápolyi együttes a tabella élére ugrott, megelőzve a vasárnap az Internazionale vendégeként pályára lépő, címvédő Juventust.

Serie A, 4. forduló:
Napoli-Bologna 3-1 (Callejón 14., Milik 67., 78., ill. Verdi 56.; kiállítva: Krafth 81.)