Fergeteges góltól fosztották meg Higuaínt

Óriási kapufás bombagólt lőtt Gonzalo Higuaín a Fiorentinának 1-0-s állásnál a vasárnap délutáni, hazai bajnokin, de a közelben ólálkodó gólbíró nem látta bent a labdát, dacára annak, hogy az tíz centivel túljutott a gólvonalon.

A Benítez-csapat ezzel együtt is simán, 3-0-ra diadalmaskodott a Viola ellen Mertens, Hamsík és Callejón találatával.

A Roma csak nyolc percig vezetett a szünetet követően a Torino vendégeként, végül meg kellett elégednie a döntetlennel, ami azt jelenti, hogy a városi rivális, Empoli-verő Lazio felkapaszkodott a második helyre a táblázaton!