Emberhátrányban nem ment a Rómának

Hazai pályán kapott ki az Udinesetől.

Az Udinese 2-0-ra győzött az AS Roma otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának csütörtöki játéknapján.

A fővárosiak az argentin Diego Perotti kiállítása miatt több mint egy órát emberhátrányban töltöttek, de így is többet birtokolták a labdát, többet kísérleteztek, és többször találták el ellenfelük kapuját (6-3), mint a vendégek, mégis kikaptak.
Az Udinese legutóbb január elején nyert bajnoki meccset idegenben.

Roma 0-2 Udinese | Big Win For Udinese Against Roma At The Olimpico! | Serie A TIM

(null)

A nap másik találkozóján az Atalanta kétgólos győzelmet aratott a Napoli felett.

A Bajnokok Ligájában negyeddöntős együttes, amely sorozatban hetedszer nyert és kilenc meccs óta veretlen a Serie A-ban, sikerével megerősítette a BL-indulást érő negyedik helyét, és immár 12 ponttal előzi meg az ötödik, de csak este pályára lépő AS Romát. A hatodik nápolyiaknak viszont megszakadt az ötmeccses győzelmi sorozatuk.

Atalanta 2-0 Napoli | Atalanta Defeat Napoli To Earn Seventh Consecutive Victory | Serie A TIM

Pasalic and Gosens on target as Atalanta defeat Napoli to earn seventh consecutive Serie A victory | Serie A TIM This is the official channel for the Serie A...