Egyiptomi játékos okozta Nagy Ádámék vesztét – videó!

Mohamed Salah mesterhármasának köszönhetően keserű szájízzel hagyhatta el a pályát Rómában.

Az olasz labdarúgó bajnokság 12. fordulójának utolsó mérkőzésén a 90 percen át pályán lévő Nagy Ádám csapatával, a Bolognával az AS Roma otthonában vendégeskedett és jó vendéghez illően mind a három pontot otthagyta a hazaiaknak. A rómaiak kezdőjében egyedül Daniele De Rossi volt olasz, mindenki más idegenlégiós, mint a mérkőzésen mesterhármast szerző egyiptomi Mohamed Salah.

Salah mesterhármasának köszönhetően a Roma 3-0-ra győzött, tegyük hozzá, a három gólból kettőhöz is óriási szerencse kellett… Győzelmével a Roma a táblázat második helyén várhatja a válogatott szünetet, Nagy Ádámék pedig a 15. helyen várhatják a folytatást, a kiesőzónától hat pontra.

A vasárnap este korábbi részén az Inter a 84. percig 0-0-ra állt a Crotone ellen, azonban ekkor megrázta magát a milánói csapat, és Mauro Icardi duplájának, valamint Ivan Perisic góljának köszönhetően 3-0-ra győzött – a Juventushoz és a Milanhoz hasonlóan.

Labdarúgás, Serie A, 12. forduló
Fiorentina-Sampdoria 1-1 (1-0) gólszerzők: Bernardeschi (37.), ill. Muriel (57.)
Internazionale-Crotone 3-0 (0-0) gólsz.: Perisic (84.), Icardi (88., 90+3., az elsőt 11-esből)
AS Roma-Bologna 3-0 (1-0) gólsz.: Mo. Salah (13., 62., 71.)

korábban:
Pescara-Empoli 0-4 (0-3) gólsz.: Maccarone (12., 44.), Pucciarelli (23.), Saponara (89.)
Chievo-Juventus 1-2 (0-0) gólsz.: Pellissier (66., 11-esből), ill. Mandzukic (53.), Pjanic (75.)
Genoa-Udinese 1-1 (1-1) gólsz.: Ocampos (24.), ill. Théréau (11.)
Palermo-AC Milan 1-2 (0-1) gólsz.: Nestorovski (71.), ill. Suso (15.), Lapadula (82.)
Sassuolo-Atalanta 0-3 (0-3) gólsz.: A. Gómez (19.), Caldara (24.), Conti (43.)

szombaton játszották:
Napoli-Lazio 1-1 (0-0) gólsz.: Hamsík (52.), ill. B. Keita (54.)
Torino-Cagliari 5-1 (3-1) gólsz.: Belotti (2., 59., a másodikat 11-esből), Ljajic (10.), Bennassi (38.), Baselli (51.), ill. Melchiorri (51.)