Bemelegítés Zlatan módra: Ezt ne próbálják ki otthon – Videó

Már abba meghúzódtunk, hogy végig néztük a videót.

Zlatan Ibrahimovic nemrégiben izomsérülést szenvedett, de 39 évesen is úgy melegített be az AC Milan sztárja, hogy simán letagadhatna jó pár évet.

Sport365.hu - A bírók segítik az AC Milant - Állítják a riválisok az újabb büntető után

A hazaiak a 25. percben Rafael Leao góljával szereztek vezetést, és már a 36. percben - Franck Kessie büntetőjével - kialakult a végeredmény is. Serie A, 17. forduló: AC Milan-Torino 2-0 (2-0) Borítókép: AC MIlan/Facebook

A svéd klasszis visszatért a Torino elleni 2-0-ra megnyert mérkőzésen, és az utolsó öt percben már pályára is lépett. Ez volt az első meccse majd két hónapja, de bebizonyította, hogy még mindig elég fitt és rugalmas, hiszen a klub fitneszedző feje fölé emelte a lábát.

A munkatárs részben mulatságosnak, részben ijedtnek tűnt.

Forrás: football-italia.net
Borítókép: FOX Soccer/Twitter