Az Inter edzője és játékosa sem bírt magával

Skriniar három, Conte egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Az Internazionale labdarúgócsapatában szereplő Milan Skriniar három, míg a vezetőedző Antonio Conte egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A szlovák hátvédet a hosszabbítás perceiben állította ki a játékvezető a Sassuolo elleni, szerdai 3-3-as döntetlennel zárult mérkőzésen. Az indoklás szerint a 25 éves játékos fenyegetően lépett fel a bíróval szemben, akit ráadásul sértegetett is, emiatt kapott büntetést.

Sport365.hu - Hatgólos döntetlen Milánóban

A meccs összefoglalója: Serie A, 27. forduló: Internazionale-Sassuolo 3-3 (2-1) kedden játszották: Genoa-Parma 1-4 (0-2) Torino-Udinese 1-0 (1-0) SPAL-Cagliari 0-1 (0-0) Hellas Verona-Napoli 0-2 (0-1) hétfőn játszották: Bologna-Juventus 0-2 (0-1) Fiorentina-Brescia 1-1 (1-1) Lecce-AC Milan 1-4 (0-1) később: AS Roma-Sampdoria 21.45 Atalanta-Lazio 21.45 Kép: Mattia Ozbot/Soccrates/Getty Images

A milánóiakat irányító Conte ötödik sárga lapját kapta a szezonban, emiatt csak a lelátóról nézheti együttese vasárnapi, Parma elleni idegenbeli összecsapását. Az Inter hátránya a szerdai pontvesztéssel nyolcpontosra nőtt a listavezető Juventusszal szemben.

Borítókép: Claudio Villa - Inter/FC Internazionale via Getty Images