Az Atalanta feljött a dobogóra

Otthonában győzte le a Spamdoriát.

A Bajnokok Ligájában negyeddöntős Atalanta 2-0-ra legyőzte a vendég Sampdoriát az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szerdai játéknapján, ezzel ideiglenesen feljött a tabellán a harmadik helyre.

A bergamói együttes kétpontos előnyre tett szert a negyedik Internazionaléval szemben, amely csütörtökön játszik Veronában.

Atalanta 2-0 Sampdoria | Tolói and Luis Muriel Score as Atalanta Win it Late! | Serie A TIM

Atalanta continued their winning run with a 2-0 win over Sampdoria thanks to late goals from Rafael Tolói and Luis Muriel | Serie A TIM This is the official ...

Az AS Roma három vereség után nyert ismét, mégpedig a vendég Parma ellen, míg a kiesés elkerüléséért küzdő, utolsó előtt Brescia 3-1-re kikapott a Torino otthonában.

A Sassuolo vendégként győzte le a Bolognát, és ezzel feljött a nyolcadik helyre.