Az Atalanta eladná egyik legjobb támadóját

30-35 millió eurót kérnének érte.

Az olasz élcsapatok közé tartozó Atalanta 30-35 millió euróért kész eladni szlovén labdarúgóját, Josip Ilicicet a La Gazzetta dello Sport értesülése szerint.

A 32 éves támadó középpályás - aki hazája válogatottjában eddig hatvan mérkőzésen játszott és nyolc gólt szerzett - a bergamói alakulat egyik pillére: a mostani szezon felfüggesztéséig 21 bajnoki meccsen szerepelt, nevéhez 15 gól és nyolc gólpassz fűződik.

The Brilliance of Josip Ilicic 2020 ● Skills & Goals

Josip Ilicic 2020, Josip Iličić 2020, Josip Ilicic Atalanta vs Valencia, Josip Ilicic 2019/2020, Josip Ilicic 2019-20 *If you have anything against my upload...

A Serie A pontvadászatában tavaly harmadikként zárt Atalantát segítette a Bajnokok Ligájában is: a világjárvány miatt jelenleg szünetelő sorozatban eddig hét mérkőzésen lépett pályára és öt alkalommal talált be a kapuba.

Borítókép: Marco Luzzani/Getty Images