Vidal debütált, hét gólos meccsen nyert az Inter

A milánói csapat a hajrában fordított.

Fordulatos mérkőzésen az Internazionale 4-3-ra nyert a Fiorentina ellen szombat este az olasz labdarúgó-bajnokság második fordulójában.

A legutóbb a Serie A-ban és az Európa-ligában is második milánói kék-feketék a 3. percben hátrányba kerültek, de a második félidő elejére fordítottak. Csakhogy a firenzei csapat bő tíz perccel később már ismét vezetett, és közel állt a győzelem kiharcolásához, de az Inter a 87. és a 89. percben is gólt szerzett, ezzel az első mérkőzésén begyűjtötte a három pontot.

null

3' Inter 0-1 Fiorentina45' Inter 1-1 Fiorentina52' Inter 2-1 Fiorentina57' Inter 2-2 Fiorentina63' Inter 2-3 Fiorentina87' Inter 3-3 Fiorentina89' Inter 4-3 FiorentinaOh. My. WORD. #InterFiorentina pic.twitter.com/71SDnsIb5X

A Barcelonától a héten szerződtetett chilei Arturo Vidal a 74. percben lépett a pályára.

20. Sampdoria 2 2-6 0

A Benevento-Internazionale, az Lazio-Atalanta és az Udinese-Spezia mérkőzést az első fordulóból jövő szerdára halasztották.

Kép: Claudio Villa - Inter/Inter via Getty Images