Kiütötték Ukrajnát a spanyolok. Ansu Fati is gólt szerzett

Luis Enrique csapata könnyedén nyert.

A spanyol válogatott simán, 4-0-ra legyőzte a vendég ukrán csapatot a labdarúgó Nemzetek Ligája A divíziójának második fordulójában.

A 4. csoport madridi találkozóján a hazaiak alig fél óra alatt eldöntötték a három pont sorsát, mivel Sergio Ramos duplájával és a tinédszer Ansu Fati találatával a 32. percben már 3-0-ra vezettek. A végeredményt Ferran Torres állította be a 84. percben.

A Barcelonát erősítő Fati ezzel minden idők legfiatalabb gólszerzője lett a spanyol válogatottban. A 18. születésnapját majd október 31-én ünneplő támadó a korrekordot Juan Errazquinttól vette el, aki 95 éve, 1925-ben 18 évesen és 344 naposan volt eredményes nemzeti színekben.

A csoport másik meccsén a németek 1-1-es döntetlent értek el Svájcban, így továbbra is nyeretlenek.

Szlovénia-Moldova 1-0 (1-0)

Az állás: 1. Görögország 4 pont (2-1), 2. Szlovénia 4 (1-0), 3. Koszovó 1 (2-3), 4. Moldova 1 (1-2)

D divízió:

1. csoport:

Málta-Lettország 1-1 (1-1)

korábban:

Andorra - Feröer-szigetek 0-1 (0-1)
Az állás: 1. Feröer-szigetek 6 pont, 2. Lettország 2, 3. Málta 1 (3-4), 4. Andorra 1 (0-1)

korábban:

B divízió:
3. csoport:

MAGYARORSZÁG-Oroszország 2-3 (0-2)
Szerbia-Törökország 0-0

Az állás: 1. Oroszország 6 pont, 2. MAGYARORSZÁG 3, 3. Törökország 1 (0-1), 4. Szerbia 1 (1-3)