Mexikó és az USA is bekezdett a vb-selejtezőben - videók

Mexikó és az Egyesült Államok is parádésan rajtolt a vb-selejtezőkön, a két válogatott az Észak- és Közép-Amerikát, valamint a Karib-térséget magába foglaló CONCACAF-zóna selejtező-sorozatának negyedik, utolsó előtti szakaszában kapcsolódott be a küzdelmekbe.

Mexikó az Azték Stadionban fogadta El Salvadort, és Andrés Guardado látványos szabadrúgásgólja után még a szünet előtt ismét betalált Héctor Herrera révén, majd Carlos Vela harmadik gólja maga volt a gyönyörűség Jesús "Tecatito" Corona passza után a 64. percben (3-0).

A Saint Vincent és a Grenadine-szigetek megráncigálta az USA bajszát St. Louisban a C jelű kvartett első játéknapján, de a Klinsmann-csapat végül Jozy Altidore duplájának is köszönhetően kiütéssel nyert (6-1).

Costa Rica minimális különbségű győzelemmel kezdett Haiti ellen a B-csoportban (1-0).