Vasárnapi sport: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd

Foci mellett kajak-kenu, kézilabda és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
15.30: Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport)
17.45: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 
20.00: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) 

NB II
2. FORDULÓ 
17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás, Sényő 
17.30: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok 
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–FC Ajka
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre 
17.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr
17.30: Szentlőrinc–MTK Budapest 
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Tiszakécskei LC 
19.00: Budafoki MTE–Pécsi MFC 
19.00: ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ
11.00: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (Fejér I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
16.00: Monor (NB III)–Ceglédi VSE (NB III)
16.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–43. sz. Építők SK (BLSZ I.)
16.30: Kecel FC (Bács-Kiskun I.)–Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)
16.30: Létavértes SC (Hajdú-Bihar II.)–FC Hatvan (NB III)
16.30: Nagydobosi LSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg II.)–Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Bugyi OBO SE (Pest I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun I.)
16.30: Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Putnok FC (NB III)–Sényő-Carnifex FC (NB III)
16.30: Bagi TC 96 (Pest II.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
16.30: Mátraderecskei SE (Heves I.)–Vác VLSE (Pest I.)
16.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Testvériség Újpalota SE (BLSZ I.)
16.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
16.30: Dabas-Gyón FC (Pest III.)–Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.)
16.30: Rábapatyi KSK (Vas I.)–Komáromi VSE (NB III)
16.30: Edeltech-Ugod SE (Veszprém II.)–Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)
16.30: Technoroll Teskánd KSE (NB III)–BVSC Zugló (NB III)
16.30: Tarr Andráshida SC (Zala I.)–Bicskei TC (NB III)
16.30: Sza-Bi Qulitat Ménfőcsanak (Győr-Moson-Sopron I.)–Balatonfüredi FC (NB III)
16.30: Tutitextil Körmend VSE (Vas I.)–Zsámbéki SK (NB III)
16.30: Úrkút SK (Veszprém I.)–SC Sopron (Győr-Moson-Sopron I.)
16.30: Rábaszentandrás SE (Győr-Moson-Sopron II.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
16.30: Sárosd NKSC (Fejér I.)–Dunaharaszti MTK (Pest I.)
16.30: Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Szepetnek SE (Zala I.)
16.30: Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Kelen SC (NB III)
17.00: Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Aqua-General Hajdúszoboszló (NB III)
18.00: Balmazújváros SC (Hajdú-Bihar I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ
15.00: Leicester City–Brentford (Tv: Spíler1)
15.00: Manchester United–Brighton (Tv: Match4)
17.30: West Ham United–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
13.00: Toulouse–Nice (Tv: Match4)
15.00: Angers–Nantes
15.00: Lens–Brest
15.00: Lille–Auxerre
15.00: Montpellier–Troyes
17.05: Rennes–Lorient (Tv: Match4)
20.45: Olympique Marseille–Reims (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30: VfB Stuttgart–RB Leipzig (Tv: Arena4)
17.30: 1. FC Köln–Schalke (Tv: Arena4)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.45: Venezia (II.)–Ascoli (II.)
18.00: Verona–Bari (II.) (Tv: Sport2)
21.00: Salernitana–Parma (II.)
21.15: Monza–Frosinone (II.) (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
4. FORDULÓ
15.00: Sepsi OSK–UTA Arad 

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
4. FORDULÓ
18.00: Podbrezova–DAC 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
21.00: NASCAR, 24. futam, Michigan (Tv: Arena4)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Halifax (Kanada)
16.00: 200, 500 és 1000 m-es, valamint 500 m vegyes döntők
19.30: 5000 m-es döntők

KÉZILABDA
NŐI U18-AS VILÁGBAJNOKSÁG
18.15 és 20.15: negyeddöntő (Tv: Sport1)

MOTOGP
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
12.20: Moto3 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)
15.30: Moto2

SAKK
11.30: sakkolimpia, Chennai

STRANDRÖPLABDA
10.00: országos bajnokság, döntő, Lupa-tó

TENISZ
ATP-torna, Washington
ATP-torna, Los Cabos
WTA-torna, San Jose
WTA-torna, Washington

TEREPRALI
11.00 és 14.30: Hungarian Baja, tereprali Ek (Tv: Sport1, Sport2)

TRIATLON
9.00: váltó országos bajnokság, Pécs

VITORLÁZÁS
420-as világbajnokság, Alsóörs

VÍZILABDA
SZARDÍNIA KUPA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (SASSARI, OLASZORSZÁG)
10.30: Hollandia–Magyarország
12.30: Spanyolország–Olaszország

Borítókép: GettyImages

Videók