Huszti góllal és gólpasszal vette ki részét a Dortmund-verésből

Az Eintracht Frankfurt a Borussia Dortmund csapatát fogadta, a magyar légiós pedig oroszlánrészt vállalt a BVB legyőzéséből.

Huszti Szabolcs már az első félidőben is tesztelte Roman Weidenfellert, majd a második félidő elején, jobbal mattolta a veterán kapust.

A 77. percben Pierre-Emerick Aubameyang révén egyenlíteni tudott a Dortmund, de két perccel később újra megszerezték a vezetést az EIntracht, Huszti adott gólpasszt Haris Seferovicnak. Győzelmének köszönhetően a Frankfurt már a dobogón van.

//// by Football--Live

A Hoffenheim csapatában kezdőként kapott szerepet Szalai Ádám, ebben a szezonban először. A Hoffenheim végül egy pontot szerzett, Szalai pedig csak az első félidőben lehetett a pályán.

Mönchengladbach–Hoffenheim 1–1 (Dahoud 25., ill. Amiri 53.)
Köln–Augsburg 0–0
Hamburg–Werder Bremen 2–2 (Gregoritsch 3., 28., ill. Bartels 14., Gnabry 45.)
Ingolstadt–Wolfsburg 1–1 (Jung 31., ill. Caligiuri78.)
Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund 2–1 (Huszti 46., Seferovic 79., ill. Aubameyang 77.)