Dárdai szomorú vasárnapja: újabb vereség - videó

Hiába szerezték meg hazai pályán a vezetést.

Kikapott a Hertha hazai pályán a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában. Dárdai Pál együttesét az Eintracht Frankfurt lepte meg, amely három ponttal távozott a fővárosból.

A berliniek jól kezdték a mérkőzést, Davie Selke a tizenötödik percben értékesített egy ziccert, azonban a Frankfurt ezt követően átvette a mérkőzés irányítását, és előbb egyenlített, majd a vége előtt tíz perccel a győzelmet jelentő gólt is megszerezte.

A Hertha tizennégy forduló alatt mindössze 17 pontot szerzett idáig, a kiesőhelyektől öt pont választja el.

Bundesliga
14. forduló

Hertha BSC–Eintracht Frankfurt 1–2
G:
Selke (15.), ill. Wolf (26.), K-P. Boateng (80.)

A Honvéd csatára kihagyta a kihagyhatatlant - videó " MAGYAR FOCI › Labdarúgó NB I

Hazai győzelemmel (1-0) ért véget tegnap este a Debrecen - Budapest Honvéd NB I-es bajnoki mérkőzés. Az eredmény könnyen lehetett volna döntetlen is, ha a kispestiek csatára, Danilo a találkozó 83. percében nem hagyja ki az év ziccerét. A Milan drámai mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszott Beneventóban az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15.