Bundesliga 2: Továbbra sem megy a Düsseldorfnak

Tiszavirág életűnek bizonyult Torghelle Sándor csapatának, a Fortuna Düsseldorfnak a föltámadása a Bundesliga 2-ben.

Nem tartott sokáig a Fortuna Düsseldorf megtáltosodása a Bundesliga 2-ben. Hiába nyertek hat vereséget követően kétszer egymás után, most újfent kikaptak Torghelle Sándorék.

A Paderborn elleni találkozón a meccs első helyzete a düsseldorfiak előtt adódott a hatodik percben. Aztán a kék-fehérek fokozatosan átvették a játék irányítását, de a szünetig nem sikerült betalálniuk.

A második játékrészben bő tíz percig bírta a vendég düsseldorfi csapat kapott gól nélkül. Az 56. percben Mohr juttatta vezetéshez a hazaiakat (1-0). Sokáig úgy nézett ki, ennyi marad az eredmény, viszont a hajrában két perc alatt kiütötte riválisát a Paderborn. Előbb a 81. percben Kapllani volt eredményes (2-0), majd a 82.-ben Wemmer találatát követően már 3-0 állt az eredményjelzőn.

Győzelmével a Paderborn a tizenkettedik a tabellán, míg a piros-fehérek továbbra is az osztályozós helyen tanyáznak.