Vasárnapi sport: Inter-Juventus és Liverpool-MU rangadók

Barcelona és az Athletic Bilbao néz farkasszemet egymással a Spanyol Szuperkupa döntőjében.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ
15.00: Sheffield United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
17.30: Liverpool–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
20.15: Manchester City–Crystal Palace (Tv: Digi Sport3)
A 13 órára kiírt Aston Villa–Everton mérkőzést elhalasztották.

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
13.00: Brest–Rennes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lorient–Dijon
15.00: Nantes–Lens
15.00: Nice–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)
15.00: Strasbourg–St.-Étienne
17.00: Lille–Reims
21.00: Lyon–Metz

NÉMET BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–Schalke (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
13.30: Kiel–Karlsruhe (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
18. FORDULÓ
12.30: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Benevento
15.00: Sassuolo–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Atalanta–Genoa (Tv: Digi Sport3)
20.45: Internazionale–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL SZUPERKUPA
20.55: döntő FC Barcelona - Athletic Bilbao (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
9.15 és 12.15: női óriás-műlesiklás, Maribor (Tv: Eurosport1)
10.15 és 13.15: férfi műlesiklás, Wengen (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
DIVISIONAL ROUND
21.05: Kansas City Chiefs–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)
Hétfő, 0.40: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

GYORSKORCSOLYA
11.30 és 15.30: összetett és sprint Európa-bajnokság, Heerenveen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30: Debreceni EAC–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Hydro Fehérvár AV19–HC Innsbruck (osztrák)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: HC Banská Bystrica (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT (ALEXANDRIA)
15.30: Katar–Japán (Tv: M4 Sport)
18.00: Angola–Horvátország (Tv: M4 Sport)
A-CSOPORT (GÍZA)
18.00: Németország–Zöld-foki-szigetek
20.30: MAGYARORSZÁG–Uruguay (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00: Brazília–Tunézia
20.30: Spanyolország–Lengyelország
D-CSOPORT (KAIRÓ)
18.00: Argentína–Bahrein
20.30: Dánia–Kongói DK
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00: Odense HB (dán)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
12.00: Kubany Krasznodar (orosz)–Dunarea Braila (román) (Tv: Sport1)
18.00: Fleury Loiret (francia)–Siófok KC, Orleans (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.15: Ludovika-FCSM Csata–Vasas Akadémia
17.00: PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00: Dallas Mavericks–Chicago Bulls (Tv: Sport2)

SÍAKROBATIKA
17.30: világkupa, Jaroszlav aerials (Tv: Arena4)

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Zakopane (Tv: Eurosport1) 

Borítókép: 

Videók