Vasárnapi bajnoki körkép: Simán nyert a Real Madrid, Rodrygo és Bellingham találtak be

November 26-én számos izgalmas mérkőzést rendeznek, kövessétek a történéseket a Sport365 rendszeresen frissülő körképében.


 A Manchester United az Everton otthonába látogat, a Lyon a Lille-nél vendégszerepel, míg a a nap rangadója kétségtelenül a Juventus-Inter összecsapás. Eközben az NB1-ben is két találkozót rendeznek, a Puskás Akadémia a Ferencvárost, a Fehérvár pedig a Kecskemétet fogadja.

20:30 - Könnyedén, 3-0-ra nyert a Real Madrid, a Cadiz otthonában. A habfehérek részéről Rodrygo kétszer volt eredményes, illetve Bellingham is betalált.

20:00 - Az AS Roma győzelemmel tért vissza a válogatott szünetről. Mourinho fiai 3-1-re nyertek az Udinese ellen.

19:25 - A Manchester United 3-0-ra verte az Evertont, Garnacho szépségdíjas gólja mellett Rashford és Martial is betalált.

19:00 - A Puskás Akadémia hazai pályán 1-1-s döntetlent ért el a Ferencvárossal szemben a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának vasárnapi rangadóján.

18:15 - Ramost és Navast is kiállították, a Sevilla 2-1-es vereséget szenvedett a Real Sociedad otthonában.

17:00 - Az Aston Villa nagy meglepetésre idegenben tudott nyerni a Tottenham ellen. 2-1-es sikerükkel megelőzték a Spurst és felléptek a BL-helyet jelentő negyedik pozícióba.

15:25 - A Nice 1-0-ra verte hazai pályán a Toulouse csapatát, ezzel otthon tartva a három pontot. A nizzaiak ugyanannyi meccset játszva, mindössze egy ponttal vannak lemaradva a listavezető PSG mögött.

15:15 - A Cagliari otthon tudott tartani egy pontot a Monza ellen, így ideiglenesen el tudtak mozdulni a kiesőhelyekről.

14:00 - Nézzük, milyen mérkőzések várnak ránk ma, november 26-án:

NB I
14. FORDULÓ
17.00: Puskás Akadémia FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
19.30: Fehérvár FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)

NB II
16. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00: Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: BVSC-Zugló–Tiszakécskei LC
13.00: Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd
13.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Soroksár SC
13.00: Pécsi MFC–Budafoki MTE
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: HR-Rent Kozármisleny–BFC Siófok
17.00: FC Ajka–Szombathelyi Haladás

NB III
17. FORDULÓ
ÉSZAKKELETI CSOPORT
11.00: DEAC–FC Hatvan
11.00: DVTK II–Termálfürdő FC Tiszaújváros
11.00: Kisvárda MG II–Újpest II
13.00: Eger SE–Cigánd SE
13.00: Putnok FC–DVSC II
13.00: REAC–Gyöngyösi AK
13.00: Sényő-Carnifex FC–SBTC
13.00: Facultas-Tiszafüredi VSE–Karcagi SE
ÉSZAKNYUGATI CSOPORT
11.00: ETO Akadémia–Csornai SE
11.00: ZTE II–Opus Tigáz Tatabánya
11.00: Puskás Akadémia II–Gyirmót FC Győr II
13.00: Komárom VSE–Kelen SC
13.00: Szombathelyi MÁV Haladás SE–VLS Veszprém
13.00: Budaörs–Dorogi FC
13.00: Balatonfüredi FC–Bicskei TC
13.00: Caola SC Sopron–III. Kerületi TVE
DÉLKELETI CSOPORT
11.00: Bp. Honvéd-MFA II–Füzesgyarmati SK
13.00: Meton FC Dabas SE–Kecskeméti TE 1911
13.00: BKV Előre–Monor SE
13.00: Pénzügyőr SE–ESMTK
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Ceglédi VSE
13.00: Kőrösladányi MSK–Vasas FC II
13.00: Martfűi LSE–Szolnoki MÁV FC
DÉLNYUGATI CSOPORT
11.00: MTK Budapest II–Paksi FC II
11.00: Ferencvárosi TC II–Fehérvár FC II
13.00: Bonyhád-Majos–Szekszárdi UFC
13.00: Iváncsa KSE–FC Nagykanizsa
13.00: Dunaújváros–FC Dunaföldvár
13.00: Mohácsi TE 1888–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–PTE-PEAC
13.00: Érdi VSE–Szentlőrinc

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
15.00: Tottenham–Aston Villa (Tv: Match4)
17.30: Everton–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
13.00: Nice–Toulouse (Tv: Match4)
15.00: Lorient–Metz
15.00: Montpellier–Brest
15.00: Nantes–Le Havre
17.05: Rennes–Reims
20.45: Lyon–Lille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30: Heidenheim–Bochum
17.30: Hoffenheim–Mainz (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30: Cagliari–Monza (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Frosinone–Genoa (Tv: Sport1)
18.00: Roma–Udinese (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
14.00: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Real Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Las Palmas (Tv: Spíler2)

Fotó: Sport365

Videók