Sallai bombaformában, duplázott Cipruson - videó

A magyar válogatott támadó gólpasszt is jegyzett.

Sallai Roland két góljának és egy gólpasszának is köszönhetően az APOEL hazai pályán 6–1-re kiütötte az Olympiakosz Nicosiát a ciprusi első osztályú labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.

A magyar válogatott támadó a 22. percben tökéletesen felépített kontratámadás végén szerezte meg az első gólját, majd két perccel később gólpasszt adott Igor de Camargónak. A 69. percben Sallai fejjel is betalált (5–1).

A BL-csoportjában utolsó helyen álló APOEL sorozatban a harmadik győzelmét aratta, hátránya hat pont a listavezető és két meccsel többet játszó AEK Larnaca mögött.

Romantikus társkereső klubban érezte magát Bódog Tamás " MAGYAR FOCI › Labdarúgó NB I

Novothny Soma duplájára csak Ugrai Roland tudott válaszolni, így a DVTK sorozatban harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban, ezúttal hazai pályán az Újpest ellen. A találkozót követően a hazaiak szakmai igazgatója szokásához híven őszintén nyilatkozott az M4 Sport kamerája előtt, és bevallotta, ha lehetett volna, akkor az egész csapatot lecserélte volna.