Nikolics Nemanja kétszer került a Real Madris kapuja elé

A Bajnokok Ligája győztese az MLS álomcsapatával meccselt, a magyar válogatott támadójának fontos szerep jutott.

p> A Real Madrid 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel győzte le az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) válogatottját, amelyben a magyar válogatott Nikolics Nemanja is pályára lépett. A 61 500 néző előtt Chicagóban rendezett szerdai gálamérkőzésen a Bajnokok Ligája-címvédő spanyol együttes - amelyből hiányzott Cristiano Ronaldo - az 59. percben Borja Mayoral góljával szerzett vezetést. A házigazdák a 87. percben Dom Dwyer révén egyenlítettek, így tizenegyes-párbajra került sor.

Nikolics Nemanja official

Megmutattuk a viágnak, hogy az MLS All-Star csapata felveszi a versenyt a legjobbakkal is. Megtisztelő, hogy a Chicago Fire-t és Magyarországot képviselhettem ezen a meccsen! #MLSAllStar We showed...

Az MLS álomcsapatából Dwyer és Giovani dos Santos is hibázott, a madridiak közül viszont mindenki pontosan célzott, így a Real bizonyult jobbnak (4-2).

A Chicago Fire együttesében szereplő Nikolics Nemanja a szünet után lépett pályára és végigjátszotta a második félidőt, kétszer került komoly gólhelyzetbe, ám nem tudott betalálni. Az MLS góllövőlistáján 16 találattal éllovas magyar válogatott csatárnak három világbajnok csapattársa is volt: az aranylabdás brazil Kaká, a spanyol David Villa, illetve a német Bastian Schweinsteiger, akivel egyébként is klubtársak.

Az Újpest Ultras teve: zárt kapus meccs miatt is büntessék a klubot - NB1.hu

A jelek szerint rengetegen lesznek a hétvégi bajnokin.