ÉLŐ: Forma 1-es pilóták vs. All Stars Hungary

Szerda este a Szusza Ferenc Stadionban megmérkőzik egymással a Forma 1 pilótáiból álló csapat a magyar közszereplőkből álló válogatottal. Nézd nálunk ÉLŐ-ben a gálamérkőzést.

A 26. Forma 1-es Magyar Nagydíj előtt szerda este úgy kerülnek rivaldafénybe a Száguldó Cirkusz sztárjai, hogy azok nem viselnek sem bukósisakot, sem vastag kesztyűt sőt még védő öltözéket sem.

Még mielőtt valaki azt hinné, hogy a pilóták ezen felszerelések nélkül fognak repeszteni a vasárnapi futamon meg kell, hogy nyugtassam természetesen nem.

Szimplán csak most mindezekre nem lesz szükségük, ugyanis a versenypálya helyett futballpályán fognak villogni. A versenyzők csapatában Vettelen kívül pályára lép többek közt Alonso és Massa is.

A csapatban két magyar autóversenyző, Michelisz Norbert és Kiss Norbert is helyet kap, illetve beszáll a csapatba Mészöly Géza, az Újpest csapatának edzője is. Az All-Star csapatban politikusok, újságírók és sportolók lépnek pályára.

Játszani fog többek közt Kövér László, Erdei Zsolt, Rudolf Péter és Vincze Otto is, a mérkőzésvezető pedig Kassai Viktor lesz.

Nézd nálunk ÉLŐ-ben, hogy miért a Forma 1-et és miért nem a labdarúgást választották Vettelék.

90. perc: Köszönjük a figyelmet.

90. perc: Véget ér a találkozó. A pilóták csapata győz 8-4-re.

86. perc: Talmácsi a földön térdelve szerez gól. Nem semmi 8-4.

82. perc: Koko együtt él a játékkal, de egy-két autógramra mindig van ideje.

80. perc: Bianki tovább növeli a pilóták előnyét, miután egy az egyben mattolta a magyar kapust 7-4.

78. perc: Petrov lövése úgy látszik egyelőre sokkolt a magyar csapatot.

74. Petrov 25 méterről hatalmasat lő. GÓL!!!!!!!!!!!!!! Az orosz hatalmas gólt szerzett. Így már 6-4-re vezetnek a pilóták.

72. Nagy Ervin elfekteti a kapust és lő és lő és lő, de mellé...

69. perc: Jó hangulatban folyik a találkozó.

64. perc: Vince Ottó szépít, méghozzá nem is akár hogy. 5-4.

59. perc: Wéber Gábor nagyon intim helyen rúgja meg ellenfelét. NAGYON INTIM HELYEN. De szerencsére úgy látszik nem komoly a baj

55. perc: Egy szép kontra után tovább nő a Forma 1-esek előnye: 5-3.

50. perc: Erdei Zsolt nagyon szemfüles, Koko passzát közvetlen közelből rúgja a kapuba. 4-3.

46. perc: Lipcsei Péter méri fel az ellenfeleket.

45. perc: Kassai közreműködésével véget ér az első félidő. Eddig 4-2.

44. perc: Támadás, támadást követ, de a gólok elmaradnak.

42. perc: Eddig még nem említettük, de a találkozó játékvezetője Kassai Viktor.

41. perc: Petrov góljával már 4-2 az állás.

39. perc: Fantasztikus védést mutat be a Forma 1-es csapat hálóőre.

36. perc: Beszorul a hazai csapat, de egy kontra révén veszélyeztetni tudnak. A gól elmarad.

33. perc: Az All Star csapat egyre aktívabb, úgy látszik nagyon szeretnének már egyenlíteni.

30. perc: Perez egy szép kontra után eredményes. Ideje volt, ugyanis pár perce hatalamas helyzetet hagyott ki. Ezzel vezetnek a Forma 1-esek 3-2.

26. perc: A lelkes közönség minden támadást hangos ovációval dícsér.

22. perc: Eddig teljesen egyenlő mindkét csapat.

18. perc: Ghebina öngóljával 2-2.

13. perc: Mészöly Géza gyönyörű gólt fejelt, de sajnos az Újpest edzője a pilóták csapatát erősíti, így a vendégek 2-1-re vezetnek.

8. perc: Bianki révén egyenlít a Forma 1-es csapat 1-1.

4. perc: Erdei Zsolt nagyonszép szóló után gólt szerzett. Így 1-0-ra vezet a magyar csapat.

1. perc: Elkezdődött a találkozó.