Egy félidőt játszott a vesztes Bolognában Nagy Ádám

A szünetben beállva bő 45 perc jutott Nagy Ádámnak a Bolognában. Az olasz csapat a német Schalkétól kapott ki 2-1-re.

A Bologna 4–3–3-as formációban, a Mirante – Krafth, Gastaldello, Maietta, Masina – Donsah, Pulgar, Rizzo – Verdi, Destro, Krejcí összetételű csapattal lépett pályára az ausztriai Mittersillben rendezett mérkőzésen, Nagyot a szünetben cserélte be Roberto Donadoni vezetőedző.

A meccsen mutatkozott be a Schalkéban a Sevillából igazolt Coke és a Chelsea-től kölcsönvett Baba Rahman, és a találkozó legnagyobb részében vezetett is a német csapat.

A 10. percben ugyanis már meg is szerezték a vezetést az argentin Franco Di Santo révén a királykékek, és bár a 68. percben kiegyenlített Franco Brienza, a 82. percben a ghánai 18 éves Bernard Tekpetey belőtte a győztes gólt.