Brazília nyerte az argentinok elleni Superclásicót - videó!

A brazil válogatott a szerdai visszavágón 2-1-re veszített az ősi rivális argentinokkal szemben, ám a büntetőpárbajban jobbnak bizonyult, így megnyerte a Superclásico de las Américas elnevezésű párharcot.

A Buenos Airesben, a Boca Juniors stadionjában rendezett meccsen - melyet eredetileg október 3-án játszottak volna - a hajráig nem esett gól.

Aztán a 82. percben Ignacio Scocco szerzett vezetést a hazaiaknak, Fred két perc múlva egyenlített, Scocco viszont az utolsó pillanatokban ismét betalált. Mivel az első, szeptemberben rendezett találkozót a brazilok nyerték 2-1-re, következhettek a büntetőrúgások, s ebben a versenyben a vendégek voltak a jobbak (4-3).

Az október eleji meccsnek Resistencia adott volna otthont, ám a világítási rendszer meghibásodása miatt a találkozót akkor nem lehetett megrendezni.

A szerdai meccsen mindkét együttesben csak a dél-amerikai kontinensen játszó labdarúgók szerepeltek.