Tisztelet nélkül - értékelt a Vidi-edző a Chelsea elleni 2-2 után

Nem csak ezt a meccset elemezte.

A Chelsea elleni 2-2 után nem csak a mai meccsről mondta el a véleményét Marko Nikolics, a Vidi szerb mestere.

„Nagy meccs volt. Büszke vagyok a fiúkra, nyerhettünk is volna. Hihetetlenül bátor, jó volt a hozzáállás. Nem tiszteltük túlzottan ellenfelünket. Bebizonyítottuk, hogy egy úgynevezett kiscsapat is képes jó eredményt elérni. Szépen zártuk a sorozatot, de sajnos nem jutottunk tovább. Boldog vagyok, hogy az utolsó 10-15 percben is jól küzdöttek a játékosaim, mert már a szünetben tudtuk a mi zajlik a másik meccsen. Összesen 22 meccset játszottunk a nemzetközi porondon. Nagyon jó őszünk volt, nem tudok pillanatot kiemelni. Nem szabad megelégednünk az eredménnyel, tovább kell dolgoznunk. Nehéz csoportba kerültünk, mindenki előre elfogadta a volna a hét pontot. Erre csak mi szereztünk pontokat a Chelsea ellen. Mostantól már a vasárnapra kell koncentrálnunk.”