Európa Liga: Dzsudzsákéknak nemzetközi porondon legalább megy a szekér

A Dzsudzsák Balázst is foglalkoztató orosz Dinamo Moszkva hazai pályán öt góllal nyert a skót Dundee United ellen csütörtökön a labdarúgó Európa Liga-selejtező 3. fordulójának visszavágóján.


A magyar válogatott futballista a kezdőcsapatban kapott helyet, és a 63. percben, sérülés miatt cserélték le.

EURÓPA LIGA
Selejtező, 3. forduló, visszavágók
Omonia Nicosia (ciprusi)-Crvena zvezda (szerb) 0-0, tizenegyesekkel: 5-6
Továbbjutott:
a Crvena zvezda tizenegyesekkel

Dinamo Moszkva (orosz)-Dundee United (skót) 5-0 (3-0)
Tj:
a Dinamo Moszkva 7-2-es összesítéssel

Elfsborg (svéd)-Horsens (dán) 2-3 (2-3)
Tj.:
a Horsens 4-3-as összesítéssel

Aktobe (kazah)-Genk (belga) 1-2 (1-1)
Tj.:
a Genk kettős győzelemmel, 4-2-es összesítéssel

Slaven Koprivnica (horvát)-Athletic Bilbao (spanyol) 2-1 (1-0)
Tj.:
Athletic Bilbao 4-3-as összesítéssel

Aalesund (norvég)-APOEL Nicosia (ciprusi) 0-1 (0-1)
Tj.:
APOEL kettős győzelemmel, 3-1-es összesítéssel

Legia Warszawa (lengyel)-Ried (osztrák) 3-1 (1-0)
Tj.:
Legia Warszawa 4-3-as összesítéssel

Rosenborg (norvég)-Servette (svájci) 0-0
Tj.:
Rosenborg idegenben szerzett góllal, 1-1-es összesítéssel

Metalurg Donyeck (ukrán)-Tromsö (norvég) 0-1 (0-1)
Tj.:
Tromsö 2-1-es összesítéssel

Mlada Boleslav (cseh)-Twente Enschede (holland) 0-2 (0-2)
Tj.:
Twente Enschede kettős győzelemmel, 4-0-ás összesítéssel

Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)-Dila Gori (grúz) 0-3 (0-0) - a 82. percben félbeszakadt

Young Boys (svájci)-Kalmar (svéd) 3-0 (1-0)
Tj.:
Young Boys 3-1-es összesítéssel

Spartak Trnava (szlovák)-Steua Bucuresti (román) 0-3 (0-1)
Tj.:
Steaua Bucuresti 3-1-es összesítéssel

Később
Lech Poznan (lengyel)-AIK Stockholm (svéd) 20 ó (0-3)
Viktoria Plzen (cseh)-Ruch Chorzów (lengyel) 20 (2-0)
Vitesse Arnhem (holland)-Anzsi Mahacskala (orosz) 20 (0-2)
FK Zeta (montenegrói)-FK Sarajevo (bosnyák) 20 (1-2)
Mura 05 (szlovén)-Arszenal Kijev (ukrán) 20 (0-3)
Sparta Praha (cseh)-Admira Wacker (osztrák) 20 (2-0)
PAOK Szaloniki (görög)-Bnei Yehuda (izraeli) 20 (2-0)
Bursaspor (török)-Kuopio (finn) 20:30 (0-1)
Rapid Bucuresti (román)-Heerenveen (holland) 20:30 (0-4)
Hannover (német)-Saint Patrick's Athletic (ír) 20:30 (3-0)
Internazionale (olasz)-Hajduk Split (horvát) 20:45 (3-0)
Olympique Marseille (francia)-Eskisehirspor (török) 20:45 (1-1)
Maritimo (portugál)-Aszterasz Tripolisz (görög) 21:00 (1-1)
Liverpool (angol)-Gomel (fehérorosz) 21:05 (1-0)
Rapid Wien (osztrák)-FK Vojvodina (szerb) 21:05 (1-2)

 

Videók