Dán rivális várhat a Vidire - íme az összes El-párosítás!

A Videoton a papírforma szerint a dán Midtjyllanddal találkozhatna a szerb Csukaricski elleni továbbjutása esetén a labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőkörében - a péntek kora délután, Nyonban elkészített sorsolás alapján. A Debrecen a Rapid Wiennel, az MTK a Lille-el csaphatna össze, de ehhez már a 2. kör visszavágóján is bravúr kellene a jövő héten, a fehérorosz Zsodino, illetve az azeri Kabala vendégeként.


El, a 3. selejtezőkör párosításai:
RoPS Rovaniemi (finn)/Lokomotiva Zagreb (horvát) - Vorszkla Poltava (ukrán)
Saint-Étienne (francia) - AEK Athén (görög)
Cliftonville (északír)/AEK Larnaca (ciprusi) - Szpartak Moszkva (orosz)
Pandurii Târgu Jiu (román) - Kairat Almati (kazah)/Makkabi Tel-Aviv (izraeli)
Vojvodina (szerb)/Connah's Quay (walesi) - Dinamo Minszk (fehérorosz)/St Patrick's Athletic (ír)
Partizan (szerb)/Zagłebie Lubin (lengyel) - Strömsgodset (norvég)/Sönderjyske (dán)
Austria Wien (osztrák)/Kukes (albán) - Spartak Trnava (szlovák)/Sirak (örmény)
Hertha (német) - Bröndby (dán)/Hibernian (skót)
West Ham United (angol) - Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)/Domzale (szlovén)
Luzern (svájci) - Sassuolo (olasz)
AIK Solna (svéd)/Europa (gibraltári) - Panathinaikosz (görög)
İstanbul Başakşehir (török) - Rijeka (horvát)
Videoton/Csukaricski (szerb) - Midtjylland (dán)/Vaduz (liechtensteini)
Slavia Praha (cseh)/Levadia Tallinn (észt) - Rio Ave (portugál)
Osmanlıspor* (török)/Zimbru (moldáv) - Makkabi Haifa (izraeli)/Nomme Kalju (észt)
Heracles (holland) - Arouca (portugál)
IFK Göteborg (svéd)/ Piast Gliwice (lengyel) - HJK Helsinki (finn)/Beroe Stara Zagora (bolgár)
Hearts (skót)/Birkirkara (máltai) - FK Krasznodar (orosz)
Ventspils (lett)/Aberdeen (skót) - Maribor (szlovén)/Levszki Szófia (bolgár)
Debrecen/Torpedo Zsodino (fehérorosz) - Rapid Wien (osztrák)
Admira Wacker Mödling (osztrák)/Kapaz (azeri)  - Slovan Liberec (cseh)
AZ Alkmaar (holland) - Jannina (görög)/Odd (norvég)
Lille (francia) - Kabala (azeri)/MTK
Genk (belga)/Buducsnost Podgorica (montenegrói) - Hacken (svéd)/Cork City (ír)
Gent (belga) - Viitorul Constanta (román)
Slovan Bratislava (szlovák)/Jelgava (lett) - Omonia Nikózia (ciprusi)/Beitar Jeruzsálem (izraeli)
Olekszandrija (ukrán) - Hajduk Split (horvát)/lasi (román)
Nyeftcsi (azeri)/Skendija (macedón) - Mladá Boleslav (cseh)
Grasshoppers (svájci)/KR Reykjavík (izlandi) - Apollón Limasszol (ciprusi)

A mérkőzéseket július 28-án, illetve augusztus 4-én rendezik.

Hősies Vidi-siker, betlizett az MTK az El-ben - videó!

Videók