A Milan botlott, az Arsenal, a Leicester és a Hoffenheim továbbjutott

A milánói csapatnak Zlatan nélkül nem sikerült visszavágnia a Lille-nek.


Bebiztosította a továbbjutását az egyenes kieséses szakaszba az Arsenal, a Leicester City és a Hoffenheim csütörtökön a labdarúgó Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában.

Az Arsenal a norvég Molde otthonában diadalmaskodott 3-0-ra, így megőrizte százszázalékos mérlegét a B csoport élén.

A Leicester a portugál Braga vendégeként játszott 3-3-as döntetlent, míg a Hoffenheim a negyedik csoportmeccsét is megnyerve 2-0-ra győzött a cseh Liberec stadionjában.

Az AC Milannak nem sikerült visszavágnia a Lille-nek a három hete elszenvedett 3-0-s vereségért, a két együttes franciaországi csatája 1-1-es döntetlennel zárult.

A csoportok első két helyezettje jut a legjobb 32 közé, ahol a Bajnokok Ligája csoportharmadikjaival egészül ki a mezőny.

Európa-liga, csoportkör, 4. forduló:

A csoport:

CSZKA Szófia (bolgár)-Young Boys (svájci) 0-1 (0-1)

B csoport:

Molde (norvég)-Arsenal (angol) 0-3 (0-0)

G csoport:

Braga (portugál)-Leicester City (angol) 3-3 (2-1)
AEK Athén (görög)-Zorja Luhanszk (ukrán) 0-3 (0-0)
A csoport állása: 1. Leicester City 10 pont, 2. Braga 7, 3. AEK Athén 3 (5-9), 4. Zorja 3 (5-9)

H csoport:

Sparta Praha (cseh)-Celtic Glasgow (skót) 4-1 (2-1)
Lille (francia)-AC Milan (olasz) 1-1 (0-0)
A csoport állása: 1. Lille 8 pont, 2. AC Milan 7, 3. Sparta Praha 6, 4. Celtic 1

I csoport:

Makkabi Tel-Aviv (izraeli) - Villarreal (spanyol) 1-1 (0-1)
Qarabag (azeri)-Sivasspor (török) 2-3 (1-1)
A csoport állása: 1. Villarreal 10 pont, 2. Makkabi Tel-Aviv 7, 3. Sivasspor 6, 4. Qarabag 0

J csoport:

LASK Linz (osztrák)-Antwerp (belga) 0-2 (0-0)

K csoport:

Wolfsberg (osztrák)-Dinamo Zagreb (horvát) 0-3 (0-0)
CSZKA Moszkva (orosz)-Feyenoord (holland) 0-0 (0-0)
A csoport állása: 1. Dinamo Zagreb 8 pont, 2. Feyenoord 5, 3. Wolfsberg 4, 4. CSZKA Moszkva 3

L csoport:

Liberec (cseh)-Hoffenheim (német) 0-2 (0-0)
Gent (belga)-Crvena zvezda (szerb) 0-2 (0-1)
A csoport állása: 1. Hoffenheim 12 pont, 2. Crvena zvezda 9, 3. Liberec 3, 4. Gent 0

később:
A csoport:
CFR Cluj (román)-AS Roma (olasz) 21.00
B csoport:
Dundalk (ír)-Rapid Wien (osztrák) 21.00
C csoport:
Bayer Leverkusen (német) - Hapoel Beer-Sheva (izraeli) 21.00
Nice (francia)-Slavia Praha (cseh) 21.00
D csoport:
Standard Liege (belga)-Lech Poznan (lengyel) 21.00
Glasgow Rangers (skót)-Benfica (portugál) 21.00
E csoport:
PSV Eindhoven (holland)-PAOK (görög) 21.00
Granada (spanyol)-Omonia (ciprusi) 21.00
F csoport:
SSC Napoli (olasz)-Rijeka (horvát) 21.00
AZ Alkmaar (holland)-Real Sociedad (spanyol) 21.00
J csoport:
Tottenham Hotspur (angol)-Ludogorec (bolgár) 21.00

Kép: Getty Images

Videók