Tello góljával előnyben a Betis, de a Fradinak is több helyzete volt

A Ferencváros első pontjait szeretné megszerezni az Európa liga csoportkörében.

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének ötödik fordulójában a magyar bajnok Ferencváros a Betishez látogatott.

Az már korábban eldőlt, hogy Peter Stöger csapata nem juthat tovább a csoportkörből, miután az előző négy mérkőzését elveszítette.

A találkozó rémálomszerűen indult a Ferencváros számára. Joaquin ugratta ki Bellerint, aki középre adta a labdát és az érkező Tello könnyedén lőtte a labdát a kapuba. (1-0)

Két perccel később Kovacevic ugratta ki Tokmacot a túloldalon, de lövése mellé ment.

A tizedik percben Ryan Mmae ugrott ki, de lövését Bravo védeni tudta.

Az első negyedóra után mindössze egy helyzete volt a spanyol csapatnak, azt viszont kihasználták.

Öt perccel később Carales lőtte rá a labdát kapu mellé ment.

Az első fél óra végén szabadrúgáshoz jutott a Ferencváros, de Ryan Mmae beadását Bravo kiöklözte.

Egy perccel később Sami Mmae hibájából óriási helyzetbe került a Betis, de Dibusz védeni tudott.

A 33. percben Equlesias lőtt, lövését saját csapattársa blokkolta.

A Ferencváros próbálkozott, de nem tudott mit kezdeni a spanyol csapat szervezett védekezésével, így a szünetben Betis-Ferencváros 1-0

Borítókép: GettyImages