Egy beadás után vezet a Villareal

Az első játékrész első felében jobban kezdett a Manchester United, de Moreno találatával a Villareal van előnyben.

A labdarúgó Európa-liga fináléjában a Manchester United és a Villareal találkozott egymással. A Gdanski döntőben 9500 néző lehetett jelen.

A mérkőzést Ole Gunnar Solskjaer csapata kezdte jobban, McTominay lövése ment el a kapu mellett.

Két perccel később egy ütközés következtében Foyt megsérült, így átmenetileg 10 emberrel játszott a Villareal.

Az első félidő felére kiegyenlítettebbé vált a játék a kapuk érdemben nem forogtak veszélyben.

Három perccel később Bacca fejelt kapu fölé.

A 26. percben Pino lőtt kapu mellé.

Az első fél óra végén megszerezte a vezetést a Villareal. Parejo beadása után Moreno lőtte a labdát a kapuba. (0-1)

A gól megfogta a Vörös Ördögöket, hat perccel később Parejo blokkolta McTominay beadását.

Az utolsó 10 percben próbált egyenlíteni a Manchester United, de ez nem jött össze, így a szünetben Manchester United-Villareal 0-1

Borítókép: Aleksandra Szmigiel - Pool/Getty Images