Vasárnapi sportműsor: Zárul az NB2, és a Tour de Hongrie

Kézilabda, asztalitenisz, és kajak kenu a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ
21.00: Chelsea (angol)–FC Barcelona (spanyol), Göteborg

NB II
38. FORDULÓ
17.00: Pécsi MFC–Soroksár
17.00: BFC Siófok–Szentlőrinc
17.00: Szolnoki MÁV FC–Aqvital FC Csákvár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kazincbarcika SC
17.00: FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Dorogi FC
17.00: Budaörs–Debrecen EAC
18.30: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
18.30: Debreceni VSC–Szombathelyi Haladás
18.30: Vasas FC–ETO FC Győr

NB III
36. FORDULÓ

KELETI CSOPORT

14.30: DVSC II–Füzesgyarmat
17.00: Cegléd–Sényő
18.00: Tiszafüred–Salgótarján
18.00: DVTK II–GyöngyösJászberény–Eger
18.00: Balassagyarmat–Mezőkövesd II
18.00: DVTK II–Gyöngyös
18.00: Tiszaújváros–Hatvan
18.00: Sajóbábony–Tállya
18.00: Kisvárda II–Putnok
18.00: Tiszakécske–BVSC

KÖZÉP-CSOPORT

11.00: Honvéd II–Dunaújváros
18.00: Körösladány–FTC II
18.00: Taksony–Kozármisleny
18.00: Iváncsa–Szegedi VSE
18.00: Vác–FC Dabas
18.00: Hódmezővásárhely–Monor
18.00: Szekszárd–Majos
18.00: ESMTK–Újpest II
18.00: Rákosmente–Kecskemét
18.00: Dabas-Gyón–Paks II

NYUGATI CSOPORT

11.00: Puskás Akadémia II–Érd
11.00: THSE-Szabadkikötő–Ménfőcsanak
16.00: Sopron–Nagykanizsa
16.00: Veszprém–Komárom
18.00: Lipót–Bicske
18.00: III. Kerületi TVE–Fehérvár II
18.00: Tatabánya–Mosonmagyaróvár
18.00: Nagyatád–ZTE II
18.00: Balatonfüred–BKV Előre
18.00: Pápa–Gárdony

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ

13.00: Crystal Palace–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
15.05: Tottenham–Wolverhampton
17.30: West Bromwich Albion–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
20.00: Everton–Sheffield United

FRANCIA LIGUE 1
37. FORDULÓ

21.00: Bordeaux–Lens
21.00: Dijon–Nantes
21.00: Lille–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lorient–Metz
21.00: Monaco–Rennes
21.00: Montpellier–Brest
21.00: Nice–Strasbourg
21.00: Nimes–Lyon
21.00: Olympique de Marseille–Angers
21.00: PSG–Reims (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ

18.00: Mainz–Dortmund (Tv: Sport1)
20.30: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
33. FORDULÓ

15.30: Osnabrück–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ

12.30: Fiorentina–Napoli
15.00: Benevento–Crotone (Tv: Digi Sport3)
15.00: Udinese–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
18.00: Parma–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
20.45: Milan–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
37. FORDULÓ

18.30: Alavés–Granada
18.30: Athletic Bilbao–Real Madrid
18.30: Atlético Madrid–Osasuna
18.30: Betis–Huesca
18.30: Cádiz–Elche
18.30: Barcelona–Celta Vigo
18.30: Getafe–Levante
18.30: Real Sociedad–Valladolid
18.30: Valencia–Eibar
18.30: Villarreal–Sevilla

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, döntő torna, Varasd (PTE-PEAC Kalo-Méh)

EVEZÉS
Olimpiai kvalifikációs verseny, Luzern

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Szeged
9.45: középfutamok
11.30 és 14.30: döntők

KERÉKPÁR
Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 9. szakasz: Castel di Sangro-Campo Felice, 158 km, hegyi befutó
16.00: Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny, 5. (utolsó) szakasz, Budapest-Budapest, 92 km (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, VESZPRÉM
15.45: a 3. helyért
18.15: döntő
FÉRFI NB I
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Budakalász
NŐI NB I
16.00: Alba Fehérvár KC–Boglári Akadémia-SZISE
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Érd

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: New Orleans Pelicans–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1098 (Tv: Sport1)

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS

11.00: Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

ÖTTUSA

Világkupadöntő, Székesfehérvár - vegyes váltó (Csitáry G. Emil Uszoda, Bregyó-közi Atlétikai Központ)

RALI

Eger-rali, az országos bajnokság 2. futama, Eger/Ózd

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI-SELEJTEZŐ

FÉRFIAK
G-CSOPORT
6. FORDULÓ, MATOSINHOS

16.00: Fehéroroszország–Norvégia
19.00: Magyarország–Portugália

NŐK

E-CSOPORT

6. FORDULÓ, LUDOVIKA ARÉNA
16.00: Izrael–Dánia
19.00: Franciaország–Magyarország

TENISZ
10.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
14.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
VIZES EB (DUNA ARÉNA)
MŰUGRÁS
9.30: férfi toronyugrás selejtező (Tv: M4 Sport)
12.30: női szinkronműugrás és férfi toronyugrás döntő (Tv: M4 Sport)
NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (LUPA-TÓ)
9.30: férfi 25 km (Tv: M4 Sport)
9.40: női 25 km (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
19.30: OSC–FTC-Telekom Waterpolo

Borítókép: GettyImages

Videók