Vasárnapi Sportműsor: Topligák, sorsdöntő meccset vívnak kéziseink

Pályán a Bayern, a férfi kéziválogatott, és női vízilabda válogatottunk is medencébe ugrik. Liverpool-Manchester United is a kínálatban


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE

23. FORDULÓ

15.00: Burnley–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
17.30: Liverpool FC–Manchester United (Tv: Digi Sport1) 

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

17.15: Athlético Marseille (V.)–Rennes
17.15: Dijon–Nimes
17.15: Montpellier–Caen (II.)
17.15: Rouen (IV.)–Angers
20.55: Lorient (II.)–Paris SG

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ

15.30: Hertha BSC–Bayern München (Tv: Sport2)
18.00: Paderborn–Leverkusen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ

12.30: Milan–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Verona
15.00: Brescia–Cagliari (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lecce–Inter (Tv: Digi Sport1)
18.00: Genoa–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ

12.00: Mallorca–Valencia (Tv: Spíler2)
14.00: Betis–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
16.00: Villarreal–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Granada (Tv: Spíler2) 

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ

II. CSOPORT (MALMÖ)

14.00: Portugália–Izland (Tv: Sport1)
16.15: Szlovénia–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)
18.30: Norvégia–Svédország (Tv: Sport1)

 

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR

5. FORDULÓ

A-CSOPORT

13.00: Szlovákia–Horvátország
17.30: Görögország–Oroszország (Tv: M4 Sport)
19.00: MAGYARORSZÁG–Szerbia (Tv: M4 Sport)

B-CSOPORT

11.30: Franciaország–Olaszország
14.30: Németország–Izrael
16.00: Spanyolország–Hollandia

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, FŐCSOPORTDÖNTŐK
21.00: Kansas City Chiefs–Tennessee Titans (Tv: Sport2)
Hétfő, 0.40: San Fransisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
10.30: az ARAK versenye, Székesfehérvár

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, MISKOLC
A 3. HELYÉRT
12.00: DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda (Tv: M4 Sport)
DÖNTŐ
15.30: FTC–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Szolnoki Olajbányász–Egis Körmend
NŐI NB I
18.00: Sopron Basket–Uni Győr Mély-Út

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1019 (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
16.00: X-Trial ügyességi motoros világbajnoki futam, Papp László Budapest Sportaréna

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00: Debreceni EAC–Kecskeméti RC
17.00: Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika

SPORTLÖVÉSZET
9.30: Honvéd 70 Kupa, légfegyveres Európa-bajnoki válogató (BHSE Kosárlabdacsarnok)

SZNÚKER

19.45: Mesterek Tornája, döntő (Tv: Eurosport1)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
VILÁGKUPA

10.15 és 13.15: férfi műlesiklás, Wengen (Tv: Eurosport1)
11.45: párhuzamos óriás-műlesiklás, Sestriere (Tv: Eurosport2)

SÍFUTÁS

11.00: világkupa, Nové Mesto (Tv: Eurosport2)

BIATLON

12.05 és 14.15: világkupa, Ruhpolding (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS

15.15: világkupa, Titisee-Neustadt (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ

9.20: világkupa, Lillehammer (Tv: Eurosport2)

TENISZ

Hétfő, 0.50–11.00: Grand Slam-torna, Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
FINA Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Peking

Videók