Vasárnapi sportműsor: Leverkusen-Bayern München

Kézilabda, darts, vízilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
14.30: Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) 

NB II
12. FORDULÓ 
13.00: Kecskeméti TE Hufbau–Nyíregyháza Spartacus FC 
13.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre 
13.00: Soroksár SC–Szombathelyi Haladás 
13.00: Budaörsi SC–Szentlőrinc SE 
17.00: Pécsi MFC–Budafoki MTE 
17.00: Szolnoki MÁV FC–WKW ETO FC Győr 
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 
17.00: Diósgyőri VTK–Dorogi FC 
17.00: FC Ajka–Tiszakécskei LC

NB III

12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Diósgyőri VTK II–Tállya
13.00: BKV Előre–Hajdúszoboszló
13.00: Debreceni EAC–Kazincbarcika
13.00: Eger SE–Füzesgyarmat
13.00: Hidasnémeti–Debreceni VSC II
13.00: Jászberényi FC–Békéscsaba II
13.00: Putnok VSE–Tiszafüred
13.00: SBTC–Sényő
13.00: Törökszentmiklós–Újpest II

KÖZÉP-CSOPORT

11.00: Ferencvárosi TC II–Monor
11.00: Honvéd FC II–ESMTK
13.00: Cegléd–Makói FC
13.00: Dunaújváros PASE–Balassagyarmat
13.00: FC Dabas–Gerjen
13.00: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
13.00: Mohács–Vác
13.00: Szekszárdi UFC–Iváncsa
15.00: Kozármisleny–Paks II

NYUGATI CSOPORT

11.00: Gyirmót II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Győri ETO II–Zalaegerszeg II
13.00: Andráshida–Mol Fehérvár FC II
13.00: Balatonfüred–Érd
13.00: BVSC-Zugló–Komáromi VSE
13.00: Kaposvár–Nagykanizsa
13.00: Kelen SC–Gárdony
16.00: Pápa–Bicske
16.00: SC Sopron–Puskás Akadémia II

NŐI NB I
8. FORDULÓ

15.00: Puskás Akadémia–Astra

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ

15.00: Everton–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Newcastle United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ

13.00: Troyes–Nice (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bordeaux–Nantes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Brest–Reims
15.00: Metz–Rennes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Strasbourg–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
17.00: Montpellier–Lens (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olympique Marseille–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ

15.30: Leverkusen–Bayern München (Tv: Arena4)
17.30: Augsburg–Bielefeld

HORVÁT 1. HNL
12. FORDULÓ
15.00: Slaven Belupo–NK Osijek (Eszék) 

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30: Cagliari–Sampdoria (Tv: Sport2)
15.00: Empoli–Atalanta (Tv: Sport2)
15.00: Genoa–Sassuolo
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Napoli–Torino (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Roma (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00: Rayo Vallecano–Elche (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Sevilla (Tv: Spíler2)
Granada–Atlético Madrid – elhalasztva
Real Madrid–Athletic Bilbao – elhalasztva
18.30: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Valencia (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
13. FORDULÓ
19.05: Proleter–Topolyai SC 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ

15.30: Jacksonville Jaguars–Miami Dolphins, London (Tv: Arena4)
19.00: Baltimore Ravens–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Carolina Panthers–Minnesota Vikings
19.00: Chicago Bears–Green Bay Packers
19.00: Detroit Lions–Cincinnati Bengals
19.00: Indianapolis Colts–Houston Texans
19.00: New York Giants–Los Angeles Rams
19.00: Washington Football Team–Kansas City Chiefs
22.05: Cleveland Browns–Arizona Cardinals
22.25: Denver Broncos–Las Vegas Raiders
22.25: New England Patriots–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT

9.15: WTCR, Pau, 1. futam (Tv: Sport1)
11.45: WTCR, Pau, 2. futam (Tv: Sport1)

DARTS

13.45: Európa-bajnokság, Salzburg, negyeddöntő (Tv: Galaxy4)
20.00: Európa-bajnokság, Salzburg, elődöntő, döntő (Tv: Galaxy4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

16.30: Brasov Wolves (romániai)–FTC-Telekom
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–DVTK Jegesmedvék
18.30: Újpesti TE–MAC HKB Újbuda

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT

14.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Sävehof (svéd) (Tv: Sport1)
16.00: Odense HB (dán)–Győri Audi ETO KC, Gudme (Tv: Sport1) 

FÉRFI NB I

18.00: Balatonfüredi KSE–NEKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

16.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–MVM-OSE Lions
18.00: Szolnoki Olajbányász–Pécsi VSK-Veolia

NŐI NB I

18.00: Sopron Basket–UNI Győr Mély-Út

RALI

Katalán rali, a vb 11. futama, Salou

11.30: Kazincbarcika rali (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

1. FORDULÓ

17.30: Dunaújvárosi KSE–MAFC-BME
18.00: Pénzügyőr SE–DEAC
18.00: Kistext SE–Kecskeméti RC

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

1. FORDULÓ

18.15: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Fatum-Nyíregyháza

TENISZ

22.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

16.30: Szegedi VE–A-Híd-VasasPlaket

Borítókép: GettyImages 

Videók