Vasárnapi Sportműsor: DVSC-FTC; Liverpool-Man.City; Juventus-Milan

A labdarúgó topligák mellett férfi kézi BL, valamint ATP-vb a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
17.15: Debreceni VSC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)

NB II 
17. FORDULÓ
13.30: Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC
13.30: Vác FC–Gyirmót FC Győr
13.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics
13.30: Kazincbarcika–Aqvital FC Csákvár
13.30: Duna Aszfalt TLC–Budaörs
17.00: FC Ajka–Dorogi FC
17.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás
17.00: MTK Budapest–BFC Siófok
17.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC

NB III
14. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
13.30: Cegléd–FC Hatvan
13.30: Jászberény–ESMTK
13.30: Tiszaújváros–Eger
13.30: Balassagyarmat–Füzesgyarmat
13.30: Sényő–Gyöngyös
13.30: DEAC–DVTK II
13.30: Ózd–DVSC II
13.30: Tállya–Putnok FC

KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Dabas–Iváncsa
13.30: Dunaharaszti MTK–Dunaújváros
13.30: PMFC–Kelen SC
13.30: THSE-Szabadkikötő–Szentlőrinc
13.30: Bp. Honvéd II–Szekszárd
13.30: Kecskeméti TE–Kozármisleny
13.30: Monor–Taksony
13.30: Rákosmente–Dabas-Gyón FC

NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Komárom VSE
13.30: Veszprém–Hévíz SK
13.30: Balatonlelle–Érd
13.30: BKV Előre–Sárvár FC
13.30: Mosonmagyaróvár–Pápai FC
13.30: FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár FC II
13.30: III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak
13.30: Bicskei TC–Lipót SK

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
15.00: Manchester United–Brighton (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Aston Villa
17.30: Liverpool–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
15.00: Rennes–Amiens
17.00: Montpellier–Toulouse
17.00: Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
13.30: Mönchengladbach–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Leverkusen (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–Frankfurt

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30: Cagliari–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Lecce (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–SPAL
18.00: Parma–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
12.00: Mallorca–Villarreal (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Sevilla (Tv: Spíler2)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ
20.30: Nigéria/Hollandia–Paraguay/Argentína
hétfő 0.00: Angola/Dél-Korea–Japán/Mexikó

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
19.00: Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Cincinnati Bengals–Baltimore Ravens
19.00: Cleveland Browns–Buffalo Bills
19.00: Green Bay Packers–Carolina Panthers
19.00: New Orleans Saints–Atlanta Falcons
19.00: New York Jets–New York Giants
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Arizona Cardinals
19.00: Tennessee Titans–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
22.05: Indianapolis Colts–Miami Dolphins
22.25: Pittsburgh Steelers–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK
15.00: Lengyelország–MAGYARORSZÁG

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: Mol-Pick Szeged–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)
19.00: THW Kiel (német)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
15.00: Érd HC–Kubany Krasznodar (orosz) (Tv: Sport1)
18.00: Nantes Atlantique (francia)–Siófok KC
FÉRFI NB I
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Orosházi FKSE-Linamar

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Kaposvári KK–Atomerőmű SE

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.30: Sümegi RE–MAFC-BME
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
B-CSOPORT
16.00: MÁV Előre-BERICAP–Fino Kaposvár

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
20.15: Világkupa, Montreal (Tv: M4 Sport)

TENISZ
ATP-VILÁGBAJNOKSÁG
15.00: London (Tv: Digi Sport2)
21.00: London (Tv: Digi Sport3)
FED-KUPA-DÖNTŐ, PERTH
Ausztrália–Franciaország

TRIATLON
Világkupa, Santo Domingo

ÚSZÁS
Világkupa, Doha

Videók