Vasárnapi Sportműsor: Csúcsrangadók a topligákban

Tenisz, kézilabda, és Forma-1 a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
13.30: Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+) 
15.45: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) 
18.00: Ferencvárosi TC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) 

NB II
13. FORDULÓ 
13.00: III. Kerületi TVE–BFC Siófok 
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szolnoki MÁV FC, Balmazújváros 
13.00: WKW ETO FC Győr–Pécsi MFC 
13.00: Szentlőrinc–Soroksár SC 
13.00: Tiszakécskei LC–Diósgyőri VTK 
13.00: Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár
13.00: Budafoki MTE–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kecskeméti TE Hufbau 
17.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka 
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas FC 

NB III

14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Diósgyőri VTK II–SBTC
13.00: BKV Előre–Békéscsaba II
13.00: Debreceni EAC–Tiszafüred
13.00: Eger SE–Hajdúszoboszló
13.00: Hidasnémeti–Tállya
13.00: Jászberényi FC–Debreceni VSC I
13.00: Kisvárda II–Kazincbarcika
13.00: Putnok VSE—Újpest II
13.00: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
13.00: Törökszentmiklós–Sényő

KÖZÉP-CSOPORT

11.00: Ferencvárosi TC II–Gerjen
11.00: Honvéd FC II–Balassagyarmat
13.00: Cegléd–Paks II
13.00: Dunaújváros PASE–Vác
13.00: ESMTK–Monor
13.00: FC Dabas–Makói FC
13.00: Hódmezővásárhely–MTK II
13.00: Mohács–Dabas-Gyón
13.00: Szekszárdi UFC–Rákosmenti KSK
15.00: Kozármisleny–Iváncsa

NYUGATI CSOPORT

11.00: Győri ETO II–Mosonmagyaróvári TE
13.00: Andráshida–Veszprém FC
13.00: Balatonfüred–Bicske
13.00: BVSC-Zugló–Mol Fehérvár FC II
13.00: Kelen SC–Gyirmót II
13.00: Nagykanizsa–Komáromi VSE
13.00: Tatabánya–Puskás Akadémia II
16.00: Pápa–Zalaegerszeg II
16.00: SC Sopron–Gárdony

A Kaposvár–Érd mérkőzést november 24-re halasztották.

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ

15.00: Brentford–Leicester
15.00: West Ham United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1

11. FORDULÓ

13.00: Nice–Lyon (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lens–Metz (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lorient–Bordeaux
15.00: Reims–Troyes
15.00: Rennes–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
17.00: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport1)
20.45: Olympique Marseille–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ

15.30: Köln–Leverkusen (Tv: Arena4)
17.30: VfB Stuttgart–Union Berlin
19.30: Bochum–Eintracht Frankfurt

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ

12.30: Atalanta–Udinese (Tv: Sport2)
15.00: Fiorentina–Cagliari
15.00: Verona–Lazio (Tv: Sport2)
18.00: Roma–Napoli (Tv: Sport2)
20.45: Internazionale–Juventus (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ

14.00: Sevilla–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Real Madrid (Tv: Spíler2) 
18.30: Betis–Rayo Vallecano
21.00: Atlético Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
14. FORDULÓ
13.30: Topolyai SC–Partizan 

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
12. FORDULÓ
17.00: DAC–Michalovce 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ

19.00: Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals
19.00: Green Bay Packers–Washington Football Team
19.00: Miami Dolphins–Atlanta Falcons
19.00: New England Patriots–New York Jets
19.00: New York Giants–Carolina Panthers
19.00: Tennessee Titans–Kansas City Chiefs
22.05: Las Vegas Raiders–Philadelphia Eagles
22.05: Los Angeles Rams–Detroit Lions
22.25: Arizona Cardinals–Houston Texans
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Chicago Bears
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)

ALPESI SÍ

10.00 és 13.30: világkupa, Sölden – férfi óriás-műlesiklás

FORMULA–1
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
21.00: futam (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért)
3. forduló (Budapest, Tüskecsarnok)


15.00: FTC-Telekom–Olimp Riga (lett)
18.30: Szokol Kijev (ukrán)–Tartu Välk 494 (észt)

ERSTE LIGA

14.15: DVTK Jegesmedvék–Titánok
17.30: Dunaújvárosi Acélbikák–MAC HKB Újbuda
18.30: DEAC–UNI Győr ETO HC

OSZTRÁK LIGA

17.30: Hydro Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ

1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00: MTK Budapest–Yalikavak Spor Külübü (török), Elek Gyula Aréna

FÉRFI NB I

17.00: Pick Szeged–Fejér-B.Á.L. Veszprém
17.30: Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

17.00: Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco KC Szombathely
18.00: Sopron KC–Pécsi VSK-Veolia
19.00: Hübner Nyíregyháza BS–Egis Körmend

NŐI NB I

15.00: PINKK Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
15.30: UNI Győr Mély-Út–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.30: DVTK–TFSE-MTK 17.30
18.00: NKA Universitas PEAC–BKG-Prima Szigetszentmiklós
18.00: VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia
18.30: Ludovika-FCSM Csata–Sopron Basket

MOTOGP
EMILIA ROMAGNA-I NAGYDÍJ, MISANO

12.00: Moto3
13.20: Moto2
15.00: MotoGP

RALI

Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, Nyíregyháza és környéke

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 2. forduló

16.00: Debreceni EAC–Dunaújvárosi KSE
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
19.30: Fino Kaposvár–Pénzügyőr SE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú
9.25: szerenkénti döntők, férfiak: ugrás, korlát, nyújtó, nők: gerenda, talaj

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ

12.30: UVSE Hunguest Hotels–OSC Újbuda
14.05: A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom-Szentes–Szolnoki Dózsa
18.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szegedi VE
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Kaposvári VK

Borítókép: GettyImages 

Videók