Szombati sportműsor: Női Kézilabda Magyar Kupa

Topligák, folytatódik a vizes Eb, kajak-kenu világkupa, folytatódik a Tour de Hongrie és a Giro d'Italia.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
13.30: Burnley–Leeds United
16.00: Southampton–Fulham (Tv: Digi Sport2)
21.00: Brighton–West Ham United (Tv: Digi Sport2)

ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
18.15: Chelsea–Leicester City (Tv: Spíler1) 

NÉMET BUNDESLIGA
33. FORDULÓ

15.30: Augsburg–Werder Bremen
15.30: Bielefeld–Hoffenheim
15.30: Freiburg–Bayern München (Tv: Sport1)
15.30: Hertha BSC–Köln (Tv: Sport2)
15.30: Leverkusen–Union Berlin
15.30: Mönchengladbach–VfB Stuttgart
15.30: Schalke–Frankfurt

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ

15.00: Genoa–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Spezia–Torino
18.00: Juventus–Inter (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
42. FORDULÓ
19.30: Kayserispor–Fenerbahce (Tv: Sport2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, döntő torna, Varasd (PTE-PEAC Kalo-Méh)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00: Minnesota Twins–Oakland Athletics (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Olimpiai kvalifikációs verseny, Luzern

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Szeged

9.00 és 15.00: középfutamok

11.30: döntők
10.10 és 17.20: paraverseny, döntők
16.35: előfutamok

KERÉKPÁR

Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 8. szakasz: Foggia-Guardia Sanframondi, 170 km
16.00: Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny, 4. szakasz, Balassagyarmat-Gyöngyös-Kékestető, 202 km, hegyi befutó (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA

NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, VESZPRÉM
ELŐDÖNTŐ

14.15: DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE
16.45: FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC

FÉRFI NB I

18.00: Dabasi KC VSE–Telekom Veszprém
18.00: Grundfos Tatabánya KC–SBS-Eger
18.00: Balatonfüredi KSE–Ceglédi KKSE
18.00: Sport36-Komló–Csurgói KK
18.15: Ferencvárosi TC–Mol-Pick Szeged

NŐI NB I

18.00: Váci NKSE–Siófok KC

NÉMET BUNDESLIGA

18.30: THW Kiel–Balingen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ

22.00: San Antonio Spurs–Phoenix Suns (Tv: Sport1)

LÓSPORT

15.00: Kincsem+Tuti 1097 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA

Világkupadöntő, Székesfehérvár - férfi döntő (Csitáry G. Emil Uszoda, Bregyó-közi Atlétikai Központ)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI-SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
G-CSOPORT

5. FORDULÓ, MATOSINHOS

16.00: Magyarország–Fehéroroszország
19.00: Norvégia–Portugália

NŐK

E-CSOPORT

5. FORDULÓ, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Franciaország–Izrael
19.00: Dánia–Magyarország

TENISZ

10.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
10.00 és 15.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

TRIATLON

Világbajnoki-sorozat, Jokohama (Bicsák Bence, Tóth Tamás, Bragmayer Zsanett)

UFC
UFC 262, HOUSTON

Vasárnap, 4.00: Charles Oliveira–Michael Chandler (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
VIZES EB (DUNA ARÉNA)
SZINKRONÚSZÁS

9.00: highlight kűr (Tv: M4 Sport)

MŰUGRÁS

12.00: női 3 m selejtező (Tv: M4 Sport)
17.00: férfi szinkrontoronyugrás és női 3 m döntő

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (LUPA-TÓ)

14.30: csapatverseny (Tv: M4 Sport)

Borítókép: GettyImages

Videók