Szombati sportműsor: Honvéd-Ferencváros az NB1-ben

Topligák, Forma-1, kézilabda és atlétika a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ

17.00: Budapest Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport+)
19.30: Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) 

NŐI NB I
20. FORDULÓ

13.00: Győr–Szent Mihály
16.00: Haladás–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ

13.30: Leeds United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
16.00: Sheffield United–Crystal Palace (Tv: Digi Sport3)
18.30: Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1)
21.15: Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ

13.00: Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
17.00: Lyon–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Sport2) 
15.30: Hoffenheim–Schalke 04
15.30: Werder Bremen–Leverkusen
15.30: Wolfsburg–Union Berlin
18.30: Bayern München–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
32. FORDULÓ

13.00: Fürth–Karlsruhe (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
15.00: Spezia–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Inter–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00: Alavés–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: FC Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) 
18.30: Cádiz–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Osasuna (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Split

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: St. Louis Cardinals–Colorado Rockies (Tv: Sport1)

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, kötöttfogás
10.00: selejtezők
18.00: elődöntők

GOLF
23.00: PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) 

KERÉKPÁR

Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 1. szakasz, Torino-Torino, 8,6 km, időfutam

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
ELŐDÖNTŐ

14.45: Nantes Atlantique HB (francia)–CS Minaur Baia Mare (román) (Tv: Sport1)
18.00: Siófok KC–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I

17.00: Budakalász–Dabasi KC VSE
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Ceglédi KKSE–Grundfos Tatabánya KC, Abony
18.00: SBS-Eger–Orosházi FKSE-Linamar

NŐI NB I

11.30: Boglári Akadémia-SZISE–FTC-Rail Cargo Hungaria
16.00: Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

A 9–14. HELYÉRT

18.00: Kaposvári KK–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Jászberényi KSE

NBA, ALAPSZAKASZ

Vasárnap,4.00: Denver Nuggets–Brooklyn Nets (Tv: Sport2)

RITMIKUS GIMNASZTIKA

10.20: Világkupa, Baku, selejtező (buzogány, szalag)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK

2. FORDULÓ

G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Portugália–Norvégia
19.00: Fehéroroszország–Magyarország

NŐK

E-CSOPORT, BELFORT

17.00: Franciaország–Magyarország
20.00: Dánia–Izrael

TEKVONDÓ

Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ

16.00: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
18.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

UFC
FIGHT NIGHT

Vasárnap, 2.00: Cory Sandhagen–TJ Dillashaw (Tv: Sport1)

VITORLÁZÁS

Finndingi világbajnokság, Porto

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

16.00: OSC–Szolnoki Dózsa (Tv: Digi Sport1) 

Borítókép: 

Videók