Szombati sportműsor: Holland Nagydíj időmérő edzés

Folytatódnak a vb-selejtezők. Ezen kívül, kézilabda, tenisz és úszás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI VB-SELEJTEZŐK
5. FORDULÓ

A-CSOPORT
18.00: Szerbia–Luxemburg, Belgrád (Tv: Sport2)
18.00: Írország–Azerbajdzsán, Dublin

D-CSOPORT

15.00: Finnország–Kazahsztán, Helsinki (Tv: Sport1)
20.45: Ukrajna–Franciaország, Kijev (Tv: Sport1)

F-CSOPORT

20.45: Izrael–Ausztria, Haifa
20.45: Skócia–Moldova, Glasgow
20.45: Feröer–Dánia, Tórshavn

G-CSOPORT

18.00: Lettország–Norvégia, Riga
20.45: Gibraltár–Törökország, Gibraltár
20.45: Hollandia–Montenegró, Eindhoven (Tv: Sport2)

H-CSOPORT

18.00: Ciprus–Oroszország, Sztrovolosz (Tv: Sport1)
18.00: Szlovénia–Málta, Ljubljana
20.45: Szlovákia–Horvátország, Pozsony

NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Diósgyőri VTK II–Hajdúszoboszló
13.00: Újpest FC II–Debreceni VSC II
16.00: Debreceni EAC–Füzesgyarmat
16.00: Hidasnémeti–Eger SE
16.00: Jászberényi FC–BKV Előre
16.00: Putnok VSE–Kisvárda II
16.00: Salgótarjáni BTC–Kazincbarcika
16.00: Sényő–Békéscsaba II
16.00: Tállya–Tiszafüred
16.00: Törökszentmiklós–Tiszaújváros

KÖZÉP-CSOPORT

16.00: Cegléd–FC Dabas
16.00: Dabas-Gyón–Paks II
16.00: Dunaújváros PASE–Monor
16.00: Hódmezővásárhely–ESMTK
16.00: Iváncsa–Vác
16.00: Mohács–Honvéd FC II
16.00: MTK II–Makói FC
16.00: Rákosmenti KSK–Balassagyarmat
16.00: Szekszárdi UFC–Gerjen
18.00: Kozármisleny–Ferencvárosi TC II

NYUGATI CSOPORT

11.00: Gyirmót II–Érd
11.00: Zalaegerszeg II–Puskás Akadémia II
16.00: Balatonfüred–Komáromi VSE
16.00: Gárdony–Bicske
16.00: Győri ETO II–Nagykanizsa
16.00: Kelen SC–Mol Fehérvár FC II
16.00: Mosonmagyaróvári TE–Veszprém FC
18.00: SC Sopron–BVSC-Zugló
19.00: Tatabánya–Andráshida

NŐI NB I
4. FORDULÓ

14.30: Puskás Akadémia–Soroksár
16.00: Haladás–Diósgyőri VTK
18.00: Győr–Ferencvárosi TC

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

18.00: Katar–Portugália, Debrecen

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT

10.10: DTM, Red Bull Ring, 1. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: DTM, Red Bull Ring, 1. verseny (Tv: Digi Sport1)
15.05: DTM Trophy, Red Bull Ring, 1. verseny (Tv: Digi Sport1)
16.30: Wseries, 6. futam, Zandvoort (Tv: Sport2)

DARTS

13.00 és 19.00: Hungarian Darts Trophy, Papp László Budapest Sportaréna

FORMULA–1
HOLLAND NAGYDÍJ, ZANDVOORT
12.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
CHL, CSOPORTMÉRKŐZÉS
14.00: Frölunda–Zürich Lions (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA

20. szakasz, Sanxenxo–Mos. Castro de Herville, 202.2 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

17.00: Budakalász KZRT–Pick Szeged

LOVASSPORT
Négyesfogathajtó Európa-bajnokság, Kincsem Park
10.00: maratonhajtás

PARASPORT
Paralimpia, Tokió

RÖPLABDA
Női Európa-bajnokság, Belgrád

17.00: a 3. helyért
20.00: döntő

TENISZ

16.50: US Open, New York (Tv: Eurosport2)
17.30: US Open, New York (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS

18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), alapszakasz, 4. forduló (Nápoly)

Borítókép: GettyImages 

Videók