Szombati sportműsor: Gulácsiék rangadót vívnak a Bayernnel, rajtol a női kézilabda BL
FUTBALLPROGRAM
NB I
6. FORDULÓ
14.45: Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+)
17.45: Paksi FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
20.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
5. FORDULÓ
16.00: DVTK–Astra
16.00: MTK–Puskás Akadémia
ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
13.30: Crystal Palace–Tottenham (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Norwich
16.00: Brentford–Brighton
16.00: Leicester City–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
16.00: Manchester United–Newcastle United
16.00: Southampton–West Ham United
16.00: Watford–Wolverhampton
18.30: Chelsea–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.00: PSG–Clermont (Tv: Digi Sport2)
21.00: Monaco–Marseille
NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30: Freiburg–Köln
15.30: Fürth–Wolfsburg
15.30: Hoffenheim–Mainz
15.30: Leverkusen–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)
15.30: Union Berlin–Augsburg
18.30: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Arena4)
OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
15.00: Empoli–Venezia
18.00: Napoli–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Atalanta–Fiorentina (Tv: Sport2)
SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
18.30: Levante–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
Villarreal–Alavés – elhalasztva
21.00: Athletic Bilbao–Mallorca (Tv: Spíler2)
Sevilla–Barcelona elhalasztva
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
DARTS
14.00 és 20.00: World Cup of Darts, 3. nap (Tv: Sport1, Sport2)
FORMULA–1
OLASZ NAGYDÍJ, MONZA
8.45: F2, 1. sprintfutam (Tv: M4 Sport)
12.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.40: F2, 2. sprintfutam (Tv: M4 Sport)
16.30: F1, sprintfutam (Tv: M4 Sport)
JÉGKORONG
Andersen Szuperkupa
17.15: DEAC–FTC-Telekom, Tüskecsarnok
KHL, alapszakasz
9.00: Amur–Dinamo Moszkva (Tv: Sport2)
KAJAK-KENU
SUP-világbajnokság, Balatonfüred
KERÉKPÁR
Országúti Európa-bajnokság, Trentino
14.15: női mezőnyverseny
Tour of Britain
14.00: 7. szakasz (Tv: Eurosport2)
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00: BV Borussia Dortmund (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.00: Győri Audi ETO KC–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00: Budakalász KZRT–Balatonfüredi KSE
18.00: SBS Eger–Dabas KC VSE
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
17.00: Vasas SC–Alba Fehérvár KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: MTK Budapest–Moyra-Budaörs
18.00: Érd–Váci NKSE
KOSÁRLABDA
NBA
Vasárnap, 1.00: Hall of fame-beiktatás (Tv: Sport1)
SZABADIDŐSPORT
10.50: 26. Aldi női futógála, Népliget
TENISZ
18.00: US Open, New York (Tv: Eurosport1)
VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
2. FORDULÓ
16.00: Kaposvári VK–Debreceni VSE
17.00: BVSC-Zugló–PannErgy-Miskolci VLC
17.00: Tigra-ZF-Eger–A-Híd VasasPlaket
19.00: OSC Újbuda–Metalcom Szentes
19.00: PVSK- Mecsek Füszért–FTC-Telekom Waterpolo
Szegedi VE–Szolnoki Dózsa
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, tv-program