Szombati sportműsor: Bayern München-Borussia Dortmund

NB1 mellett kézilabda, kosárlabda, atlétika, tenisz, vízilabda, és rövidpályás gyorskorcsolya a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ

17.00: Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

NB II
28. FORDULÓ
17.00: Debreceni VSC–Kaposvári Rákóczi FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ
13.30: Burnley–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
16.00: Sheffield United–Southampton (Tv: Spíler1)
18.30: Aston Villa–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
21.00: Brighton–Leicester City (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
35. FORDULÓ
13.30: Watford–Nottingham (Tv: Arena4)
16.00: Norwich City–Luton (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15:30: Frankfurt–VfB Stuttgart
15:30: Freiburg–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15:30: Hertha BSC–Augsburg
15:30: Hoffenheim–Wolfsburg
15:30: Mönchengladbach–Leverkusen
18:30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
13.00: Aue–Hannover (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ

15.00: Spezia–Benevento (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ

14.00: Valladolid–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Osasuna–Barcelona (Tv: Spíler2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

14.15: Red Star (III. o.)–Lens
14.15: Olympique Ales (V)–Montpellier
14.15: Rumilly-Vallieres (IV)–Annecy FC (III)
14.15: Saint-Louis Neuweg (V)–Sedan Ardennes (IV)
16.30: Valenciennes (II)–Metz
16.30: Le Puy Foot (IV)–Lorient
16.30: Olympique Saumur (V)–US Montagnarde (VI)
18.45: Lyon–Sochaux (II)
21.00: Brest–Paris Saint-Germain

SZLOVÁKIA, FORTUNA LIGA
21. FORDULÓ

14.30: Slovan Bratislava (Pozsony)–DAC (Dunaszerdahely) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
11.00: férfi lesiklás, Saalbach-Hinterglemm
9.30 és 12.30: női óriás-műlesiklás, Jasna

ATLÉTIKA
FEDETT PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, TORUN

10.00: előfutamok, selejtezők
10.20: férfi 60 m (Boros Bence, Illovszky Dominik, Máté Tamás)
11.30: női 60 m gát (Kerekes Gréta, Kozák Luca)
12.10: férfi 60 m gát (Baji Balázs, Szeles Bálint)

Döntők

19.15: női rúdugrás
19.40: női távolugrás
19.50: női 1500 m
20.10: férfi 400 m
20.25: női 400 m
20.58: férfi 60 m

13.30: Téli dobó országos bajnokság, Szombathely

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS

12.30: női klasszikus stílusú 30 km

ÉSZAKI ÖSSZETETT

10.00: férfi csapat sprint – nagysánc
15.15: 2x7,5 km-es sífutás

SÍUGRÁS

17.00: férfi csapatverseny

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS

16.00: Ljubljana (szlovén)–CSZKA Moszkva (orosz)
16.00: Podravka Vegeta (horvát)–Rosztov (orosz)
16.00: Ramnicu Valcea (román)–CSM Bukarest (román)
18:00: Kristiansand (norvég)–Odense (dán)

FÉRFI NB I

18.00: Telekom Veszprém–Sport36-Komló

NŐI NB I

18.00: MTK Budapest–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Debreceni EAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Jászberényi KSE–OSE Lions
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Sopron KC–Egis Körmend
18.00: Szolnoki Olajbányász–PVSK-VEOLIA
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Alba Fehérvár

NŐI NB I

17.00: Uni Győr Mély-Út–Vasas Akadémia
18.00: Aluinvent DVTK–Sopron Basket
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Dordrecht

TENISZ
ATP-TORNA
Rotterdam, Buenos Aires
WTA-TORNA
Doha, Lyon

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA, NYOLCADDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

Szolnoki Dózsa–Primorac Kotor (montenegrói)
OSC–Pays D'aix Natatio (francia)

Borítókép: GettyImages

 

Videók