Szombati sportműsor: Bayern München-Borussia Dortmund

NB I és topligák mellett, kézilabda Bajnokok Ligája, illetve férfi vízilabda BL a kínálatban


FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
17.00: ZTE FC–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Mol Fehérvár FC
17.00: Puskás Akadémia FC–Újpest FC
17.00: Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport)
19.30: Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30: Chelsea–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)
16.00: Burnley–West Ham
16.00: Newcastle–Bournemouth
16.00: Southampton–Everton
16.00: Tottenham–Sheffield United (Tv: Spíler1)
18.30: Leicester–Arsenal (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.30: Brest–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Lille–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Monaco–Dijon
20.00: Reims–Angers
20.00: Strasbourg–Nimes

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30: Hertha–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Union Berlin
15.30: Paderborn–Augsburg
15.30: Schalke–Düsseldorf
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Sport2) 

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
15.00: Brescia–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Inter–Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Genoa (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
13.00: Alavés–Valladolid (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Real Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

COPA SUDAMERICANA
DÖNTŐ
22.30: Colón (argentin)–Independiente (argentin) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓVERSENY
Vasárnap, 4.55: World Endurance, Sanghaj (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
10.00: Szambó-világbajnokság, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNÁJA, GDANSK
18.00: MAGYARORSZÁG–Japán

KERÉKPÁR
PÁLYAVILÁGKUPA
19.25: Glasgow, 2. nap (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30: Meskov Breszt (fehérorosz)–Telekom Veszprém
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
13.30: IK Sävehof (svéd)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
13.00: Kastamonu Belediyesi GSK (török)–Váci NKSE
15.30: DVSC Schaeffler–ZORK Jagodina (szerb) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Sport36-Komló–Budakalász
18.00: Csurgói KK–Mezőkövesdi KC
NŐI NB I
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Szent István SE
18.00: MTK Budapest–Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Alba Fehérvár–Jászberényi KSE
19.00: Zalakerámia ZTE KK–PVSK-Veolia

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1131 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
16.00: DEAC–Dunaferr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: MTK Budapest–Hungast Haladás
NŐI NB I
15.00: DSZC-Eötvös–Penta-Gödöllői RC
17.00: Palota RSC–Budaörsi DSE
18.00: TFSE–MÁV Előre SC

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
22.30: Világkupa, Montreal (Tv: M4 Sport)

TENISZ
FED-KUPA-DÖNTŐ, PERTH
Ausztrália–Franciaország

UFC
FIGHT NIGHT, MOSZKVA
20.45: Junior dos Santos–Alekszandr Volkov (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.30: Dinamo Tbiliszi (grúz)–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: Hannover (német)–Pro Recco (olasz)
19.00: Terrassa (spanyol)–Mladost Zagreb (horvát)
20.30: A-Híd OSC-Újbuda–CN Marseille (francia) (Tv: Digi Sport2)
FÉRFI EUROKUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
17.00: Strasbourg (francia)–ZF-Eger
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–Brescia (olasz)
NŐI OB I
6. FORDULÓ
16.00: Szentes–Szeged
16.00: Tatabánya–Dunaújváros
17.30: Racionet–III. Kerületi TVE
18.00: Eger–Ferencváros
18.30: UVSE Margitsziget–BVSC-Zugló

Videók