Pénteki sport: Köln-Dortmund, kezdődik a röplabda EB

Pályán a Dortmund, kajak kenu vb, junior úszó vb, röplabda Eb


ANGOL PREMIER LEAGUE

3. FORDULÓ

21.00: Aston Villa–Everton (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA

2. FORDULÓ

20.30: 1. FC Köln–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA

2. FORDULÓ

20.00: Granada–Sevilla
22.00: Levante–Villarreal

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FUTSAL NB I

1. FORDULÓ

19.00: Dunaferr–Aramis SE
19.30: FTC–Rubeola FC

JÉGKORONG

VISEGRÁD-KUPA, A-CSOPORT

18.00: HK Nitra (Nyitra, szlovákiai)–FTC-Telekom

DARTS

8.00: World Series of Darts, NZ Masters, Hamilton, 1. nap (Tv: Sport1)

LÓSPORT

20.00: Kincsem+Tuti 1958 (Tv: Sport1)

SÍUGRÁS

11.20: Nyári Grand Prix, Hakuba HS 131 (Tv: Eurosport1)

LOVASSPORT

14.50: Európa-bajnokság, Rotterdam (Tv: Eurosport1)

GOLF

21.30: Tour Championship By Coca-Cola, Atlanta, 2. nap (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU

VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED

9.00: női K–1 500 m, férfi K–2 1000 m, férfi C–1 1000 m, férfi K–2 200 m, női C–2 200 m, előfutamok

12.00: férfi C-1 500 m, férfi K-2 500 m; B és C döntők

14.15: A döntők

15.00: női K-2 200 m, férfi C-2 200 m, női C-1 500 m, férfi K-1 500 m, férfi C-2 500 m, női K-2 1000 m, férfi K-4 1000 m, középfutamok (Tv: M4 Sport)

16.18: női K-1 200 m, férfi K-1 200 m, női C-1 200 m, férfi C-2 1000 m, férfi K-1 1000 m, női K-1 1000 m, középfutamok

11.00: paraverseny, döntők

KÉZILABDA

FÉRFI NB I

18.00: Telekom Veszprém–Dabasi KC VSE

RÖPLABDA

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG

1. FORDULÓ

C-CSOPORT, BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA

15.00: Horvátország–Azerbajdzsán
17.30: Hollandia–Románia
20.30: MAGYARORSZÁG–Észtország (Tv: M4 Sport)

A-CSOPORT, ANKARA

14.30: Franciaország–Bulgária
17.00: Szerbia–Finnország
20.00: Törökország–Görögország

B-CSOPORT, LÓDZ

14.00: Belgium–Ukrajna
17.30: Olaszország–Portugália
20.30: Lengyelország–Szlovénia

D-CSOPORT, POZSONY

14.30: Svájc–Németország
17.00: Fehéroroszország–Oroszország
20.00: Szlovákia–Spanyolország

TENISZ

18.35: Grand Slam-torna, US Open, selejtező (Tv: Eurosport1)

Szombat, 1.00: ATP-torna: Winston-Salem (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR

15.00: Tour of Denmark, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL

NFL, ELŐSZEZON

Szombat, 2.00: Detroit Lions–Buffalo Bills (Tv: Sport2)

ÚSZÁS

9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

 

Videók