Vasárnapi sportműsor: WTCR Magyar Nagydíj
FUTBALLPROGRAM
NB I
4. FORDULÓ
15.45: Mezőkövesd Zsóry FC–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
18.00: Újpest FC–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
NB II
5. FORDULÓ
17.30: Budafok–Dorog
17.30: III. Kerületi TVE–Haladás
17.30: Nyíregyháza–Budaörs
19.00: Békéscsaba–Szentlőrinc
19.00: BFC Siófok–Vasas
19.00: Győri ETO–Soroksár
19.00: Kecskeméti TE–Csákvár
19.00: Pécsi MFC–FC Ajka
19.00: Szeged–Tiszakécske
NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Diósgyőri VTK II–Eger SE
11.00: Újpest II–Békéscsaba II
17.00: Debreceni VSC II–Tiszafüred
17.30: Hidasnémeti–BKV Előre
17.30: Jászberényi FC–Füzesgyarmat
17.30: Putnok VSE–Debreceni EAC
17.30: Salgótarjáni BTC–Tiszaújváros
17.30: Sényő–Hajdúszoboszló
17.30: Tállya–Kazincbarcika
17.30: Törökszentmiklós–Kisvárda II
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Hódmezővásárhely–Honvéd FC II
11.00: Paks II–Vác
17.30: Cegléd–Monor
17.30: Dabas-Gyón–Makói FC
17.30: Iváncsa–Balassagyarmat
17.30: Mohács–Dunaújváros PASE
17.30: MTK II–Gerjen
17.30: Rákosmenti KSK–ESMTK
17.30: Szekszárdi UFC–Ferencvárosi TC II
19.00: Kozármisleny–FC Dabas
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gyirmót II–Nagykanizsa
11.00: Győri ETO II–Kaposvár
11.00: Puskás Akadémia II–Bicske
16.00: Zalaegerszeg II–Veszprém FC
17.30: Gárdony–Érd
17.30: Kelen SC–BVSC-Zugló
17.30: Mosonmagyaróvári TE–Mol Fehérvár FC II
18.00: Pápa–Balatonfüred
19.00: SC Sopron–Andráshida
19.00: Tatabánya–Komáromi VSE
ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
15.00: Southampton–Manchester United (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Tottenham
17.30: Arsenal–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
13.00: Lyon–Clermont (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bordeaux–Angers (Tv: Digi Sport2)
15.00: Metz–Reims
15.00: Montpellier–Lorient (Tv: Digi Sport1)
15.00: Strasbourg–Troyes (Tv: Digi Sport3)
17.00: Rennes–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.45: Nice–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)
HORVÁT 1. HNL
6. FORDULÓ
18.55: Istra 1961–NK Osijek (Eszék)
NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: Bayern München–Köln (Tv: Arena4)
OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.30: Bologna–Salernitana (Tv: Sport2)
18.30: Udinese–Juventus (Tv: Sport1)
20.45: Roma–Fiorentina (Tv: Sport1)
20.45: Napoli–Venezia (Tv: Sport2)
SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ
17.00: Real Sociedad–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
19.30: Atlético Madrid–Elche (Tv: Spíler2)
22.00: Levante–Real Madrid (Tv: Spíler2)
SZLOVÁK FORTUNA LIGA
5. FORDULÓ
20.00: DAC–Trencín
STRANDLABDARÚGÁS
VILÁGBAJNOKSÁG
C-CSOPORT
14.00: Fehéroroszország–Svájc
18.00: Brazília–Salvador (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
14.00: Uruguay–Omán
19.30: Portugália–Szenegál
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
AUTÓSPORT
Túraautó-világkupa, Magyar Nagydíj, Hungaroring
11.30: 1. futam (Tv: Sport1)
14.30: 2. futam (Tv: Sport1)
DTM, Nürburgring
10.10: 2. időmérő (Tv: Digi Sport1)
13.25: 2. verseny (Tv: Digi Sport2)
FRIZBI
Négy Nemzet Kupa meghívásos ultimate frizbiverseny, Győr (Olimpiai Sportpark)
JÉGKORONG
Női világbajnokság, Calgary
2. forduló
20.00: Magyarország–Csehország
KAJAK-KENU
Országos bajnokság és világbajnoki válogató, Szeged
KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
9. szakasz, Puerto Lumbreras–Alto de Velefique, 188 km, hegyi befutó
LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1159 (Tv: Sport2)
RÖPLABDA
Női Európa-bajnokság, csoportkör
A-csoport, Belgrád
17.00: Oroszország–Azerbajdzsán
20.00: Szerbia–Belgium
B-csoport, Plovdiv
15.00: Görögország–Spanyolország
18.00: Németország–Bulgária
C-csoport, Zadar (Zára)
17.00: Horvátország–Szlovákia
20.00: Olaszország–Magyarország (Tv: M4 Sport)
D-csoport, Kolozsvár
16.30: Törökország–Svédország
19.30: Hollandia–Románia
STRANDRÖPLABDA
Férfi és női World Tour-verseny, 4. nap, helyosztók, Lupa-tó
TENISZ
17.00: ATP-torna, Cincinnati (Tv: Eurosport2)
18.00: WTA-torna, Cleveland (Tv: Digi Sport3)
20.00: WTA-torna, Cincinnati (Tv: Digi Sport2)
22.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport2)
TRIATLON
Világbajnoki sorozat, döntő, Edmonton
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, tv-program