FUTBALLPROGRAM
NB I
28. FORDULÓ
14.45: MTK Budapest–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport)
17.00: Mol Fehérvár FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
13.30: Manchester City–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Liverpool–Aston Villa (Tv: Spíler1)
18.30: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Spíler1)
ANGOL CHAMPIONSHIP
41. FORDULÓ
13.30: Millwall–Swansea (Tv: Arena4)
16.00: Derby County–Norwich City (Tv: Arena4)
NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30: Bayern München–Union Berlin (Tv: Sport2)
15.30: Eintracht Frankfurt–Wolfsburg
15.30: Hertha BSC–Borussia Mönchengladbach
15.30: Werder Bremen–RB Leipzig
18.30: VfB Stuttgart–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA 2.
28. FORDULÓ
13.00: Paderborn–Bochum (Tv: Sport2)
OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
15.00: Spezia–Crotone (Tv: Digi Sport2)
18.00: Parma–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Udinese–Torino (Tv: Digi Sport1)
SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
14.00: Getafe–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Levante (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–FC Barcelona (Tv: Spíler2)
FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
17.00: Strasbourg–Paris SG (Tv: Digi Sport2)
21.00: Montpellier–Marseille
ROMÁN LIGA 1
30. FORDULÓ
19.00: Sepsi OSK–FCSB
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
AUTÓSPORT
FORMULA E
15.30: Róma, 1. futam (Tv: Eurosport2)
CURLING
FÉRFI VB, CALGARY
23.00: elődöntő (Tv: Eurosport1)
EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
9.00: középdöntők, C- és D-döntők
JÉGKORONG
ERSTE LIGA, DÖNTŐ, 7. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00: Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport+)
NHL, ALAPSZAKASZ
21.00: Dallas Stars–Florida Panthers (Tv: Arena4)
KERÉKPÁR
15.30: baszk körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
14.00: Vipers Kristiansand (norvég)–Rosztov Don (orosz) (Tv: Sport1)
VISSZAVÁGÓK
16.00: Metz (francia)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
18.00: Győri Audi ETO KC–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Ceglédi KKSE
KOSÁRLABDA
NŐI NB I
AZ 5-8. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.00: Ludovika-FCSM Csata–TFSE-MTK
A 9-12. HELYÉRT
15.00: PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–VBW CEKK Cegléd
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30: Brooklyn Nets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)
LÓSPORT
15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1069 (Tv: Sport2)
ÖKÖLVÍVÁS
Vasárnap, 3.00: profi gála, Uncasville, Ennis–Lipinets (Tv: Arena4)
RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.45: Swietelsky-BRSE–Fatum Nyíregyháza (Tv: M4 Sport+)
SPORTLÖVÉSZET
25 méteres pisztoly Európa-bajnoki válogató, Budapest, Fehéri úti Nemzeti Lőtér
50 méteres puska Európa-bajnoki válogató, Komárom
SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
10.00: férfi 102 kg (Tv: Eurosport1)
16.00: férfi 109 kg
19.00: női 87 kg (Boros Viktória) (Tv: Eurosport1)
TENISZ
19.00, 21.00: WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
17.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport3)
ATP-tornák: Cagliari, Marbella
UFC
Vasárnap, 0.00: UFC Fight Night, Las Vegas, Darren Till–Marvin Vettori (Tv: Sport2)
VÍZILABDA
EURÓPA-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
17.00: Vuliagmeni (görög)–OSC
18.00: Szolnoki Dózsa–Crvena zvezda (szerb)
FÉRFI OB I
ALAPSZAKASZ, 26. FORDULÓ
11.00: Debreceni VSE–KSI SE
16.00: PannErgy-Miskolci VLC–Kaposvári VK
17.00: BVSC Zugló–A-Híd VasasPlaket
18.00: Metalcom Szentes–Szeged
19.00: Budapesti Honvéd SE–Tigra-ZF-Eger
NŐI OB I
14.00: FTC–BVSC (Tv: M4 Sport+)
20.45: UVSE–DUE (Tv: M4 Sport+)
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, tv-program