Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés

Sevilla – Bayern München 1-2 (1-1)
Sevilla,  Ramón Sánchez Pizjuán Stadion. Játékvezető: Orsato (olasz)
Sevilla: David Soria – Jesús Navas, Kjaer, Lenglet, Escudero – Pizarro, N’Zonzi – Sarabia, Vázquez, Correa (Sandro, 78.) – Ben Yedder (Muriel, 80.). Vezetőedző: Vincenzo Montella
Bayern: Ulreich – Kimmich, Boateng, Hummels, Bernat (Rafinha, a szünetben) – Vidal (James, 36.), Javi Martínez, Thiago – Müller, Lewandowski, Ribéry (Robben, 79.). Vezetőedző: Jupp Heynckes
Gólszerzők: Sarabia (32.), illetve Jesús Navas (öngól, 37.), Thiago (68.)

Az első félidőben a Sevilla egyenrangú partnere volt az esélyesebb Bayernnek, Pablo Sarabia révén még a vezetést is megszerezte. A bajorok egy öngóllal még a szünet előtt egyenlítettek, a második félidőben pedig egy szerencsés találattal a vezetést is megszerezték: Thiago Alcántara fejese Sergio Escudero lábáról figyelt a kapuba.

Ronaldo döntött a Juventus otthonában " NEMZETKÖZI FOCI › Bajnokok Ligája

Frissül! Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés Juventus FC - Real Madrid 0-3 (0-1) Torino, Allianz Stadium. Játékvezető: Cakir (török) Juventus: Buffon - De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Asamoah (Mandzukic, 65.) - Douglas Costa (Matuidi, 65.), Bentancur, Khedira (Cuadrado, 71.), Alex Sandro - Dybala, Higuaín. Vezetőedző: Massimiliano Allegri.