Szerdai Sportműsor: Ferencváros - Dinamo Zagreb

BL- és El-selejtezők mellett, angol Ligakupa mérkőzések, valamint baseball, kézilabda és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
17.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Sport2)
19.00: FERENCVÁROS–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: M4 Sport)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
19.00: Qarabag (azeri)–Molde (norvég)
20.30: Midtjylland (dán)–Young Boys (svájci)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
18.30: Niederkorn (luxemburgi)–Willem II (holland)
19.00: Hammarby (svéd)–Lech Poznan (lengyel) (Tv: Sport2)
20.00: B36 Tórshavn (feröeri)–TNS (walesi)

NB II
9. FORDULÓ – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ
16.00: Soroksár SC–Szombathelyi Haladás
16.00: Dorogi FC–Szentlőrinc
16.00: DEAC–Kolorcity Kazincbarcika SC 
16.30: Kaposvári Rákóczi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) 
19.00: Pécsi MFC–Budaörs 
19.00: FC Ajka–BFC Siófok
19.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC (Tv: M4 Sport) 
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr
19.00: WKW ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
6. FORDULÓ
16.00: Budapest Honvéd II–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
8. FORDULÓ
18.30: Bicske–Komárom

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00: West Bromwich–Harrogate (IV) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Ipswich (III)–Fulham
20.45: Bristol City (II)–Northampton (III)
20.45: Leeds–Hull (III)
20.45: Southampton–Brentford (II)
21.15: Everton–Salford (IV) (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
21.00: PSG–Metz (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00: San Diego Padres–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 2.00: Dallas Stars–Vegas Golden Knights (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
12.10: Tour de France, 17. szakasz, Grenoble–Méribel Col de la Loze, 170 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30: Meskov Breszt (fehérorosz)–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.45: HBC Nantes (francia)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)

NŐI NB I
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Boglári Akadémia-SZISE, Rácalmás
18.00: Szombathelyi KKA–Győri Audi ETO KC
18.00: Érd–DVSC Schaeffler
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest
18.30: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Váci NKSE

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA
11.00: Róma (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
11.00: Róma (Tv: Digi Sport1)

Kép: Getty Images

Videók