Szerdai sport: Gulácsiék a Manchester City otthonába látogatnak

Nem csak fociban, kézilabdában is lesz BL-meccs, méghozzá magyar érdekeltséggel.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT
21.00: FC Bruges (belga)–Paris Saint-Germain (francia)
21.00: Manchester City (angol)–RB Leipzig (német) (Tv: M4 Sport)

B-CSOPORT
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Porto (portugál)
21.00: Liverpool (angol)–Milan (olasz) (Tv: Sport1)

C-CSOPORT
18.45: Besiktas (török)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Sport1)
21.00: Sporting CP (portugál)–Ajax (holland)

D-CSOPORT
18.45: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Sahtar Doneck (ukrán)
21.00: Internazionale (olasz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
13.45: Liverpool (angol)–Milan (olasz) (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT
16.30: Szpartak Moszkva (orosz)–Legia Warszawa (lengyel)

NB II 
8. FORDULÓ
16.00: Soroksár SC–III. ker. TVE 
16.00: Budaörs–Szeged–Csanád Grosics Akadémia 
16.00: Szentlőrinc–Dorogi FC, Kaposvár 
18.00: Kecskeméti TE Hufbau–Budafoki MTE 
18.00: BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC 
18.00: Vasas FC–Pécsi MFC (Tv: M4 Sport) 
18.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr 
18.00: Diósgyőri VTK–Nyíregyháza Spartacus FC 
18.00: FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre
18.00: Szombathelyi Haladás–Tiszakécskei LC 

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
16.00: Balassagyarmat–Vác

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Bajnokok Ligája, első szakasz
B-csoport (Wels), 1. forduló
14.30: PTE-PEAC–Neu-Ulm (német)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 1.00: New York Mets–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

BILIÁRD
Csütörtök, 0.00: US Open Pool, 3. nap (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ, A-CSOPORT
18.45: Montpellier HB (francia)–Pick Szeged (Tv: Sport2) 
NŐI NB I
18.00: Alba Fehérvár KC–FTC-Rail Cargo Hungaria

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG
16.00: negyeddöntő (Tv: Sport2)

TENISZ
WTA-TORNA
11.00 és 19.00: Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: Metalcom-Szentes–BVSC-Zugló

Borítókép: GettyImages

Videók