Szerdai sport: BL negyeddöntő, Magyar Kupa elődöntő

Kézilabda, kosárlabda, tenisz és vitorlázás is van a programban.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
21.00: Borussia Dortmund (német)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler2) 
21.00: FC Liverpool (angol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) 

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
17.30: Kisvárda Master Good–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 

NB III
29. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.30: Tiszakécske–Kisvárda II
16.30: Balassagyarmat–Sajóbábony
16.30: Tiszafüred–Tiszaújváros
16.30: Salgótarján–DVSC II
16.30: Mezőkövesd II–DVTK II
16.30: Eger–Cegléd
16.30: BVSC–Jászberény
16.30: Sényő–Gyöngyös
16.30: Putnok–Füzesgyarmat
16.30: Tállya–Hatvan
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Szegedi VSE
16.30: Dabas-Gyón–Szekszárd
16.30: Körösladány–Hódmezővásárhely
16.30: Taksony–Vác
16.30: Kozármisleny–Honvéd II
16.30: FTC II–Iváncsa
16.30: Monor–FC Dabas
16.30: Paks II–Rákosmente
16.30: Majos–Dunaújváros
18.00: Kecskemét–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
15.00: Veszprém–Tatabánya
16.30: Puskás Akadémia II–III. Kerületi TVE
16.30: Balatonfüred–Sopron
16.30: BKV Előre–Lipót
16.30: Érd–THSE-Szabadkikötő
16.30: Komárom–Pápa
16.30: ZTE II–Ménfőcsanak
16.30: Mosonmagyaróvár–Bicske
16.30: Fehérvár II–Nagykanizsa
16.30: Gárdony–Nagyatád

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00: Magyarország–Bosznia-Hercegovina, Telki

NÉMET 2. BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
18.30: Kiel–Hannover (Tv: Sport1)

SZLOVÁK KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.30: Banska Bystrica–Dunaszerdahely (DAC)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: Kansas City Royals–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 1.30: St. Louis Blues–Colorado Avalanche (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
12.00: pro sorozat, török körverseny (Tv: Eurosport1)
14.00: pro sorozat, Volta a la Comunitat Valenciana (Tv: Eurosport1)
15.00: pro sorozat, Flèche Brabançonne (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Budakalász
18.00: Ferencvárosi TC–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 3. HELYÉRT
2. MÉRKŐZÉS
18.30: Aluinvent DVTK–Uni Győr Mély-Út

FÉRFI NB I
A 9-14. HELYÉRT
17.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Jászberényi KSE
18.00: PVSK-Veolia–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1073 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5-8. HELYÉRT
9. FORDULÓ
19.00: Kistext SE–Kecskeméti RC
20.00: DEAC–Dunaújvárosi KSE
20.00: Dág KSE–MÁV Előre Bericap

TENISZ
ATP-TORNA
11.00: Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)

WTA-TORNA
19.00: Charleston (Tv: Digi Sport1)

VITORLÁZÁS
Finndingi Európa-bajnokság, Vilamoura

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
27. FORDULÓ
11.30: Szeged–Tatabánya
12.45: KSI SE–Metalcom Szentes
13.00: Tigra-ZF-Eger–PVSK Mecsek Füszért
18.00: Debreceni VSE–Kaposvári VK
19.30: OSC–Budapesti Honvéd SE
20.00: A-Híd VasasPlaket–Szolnoki Dózsa
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–UVSE Hunguest Hotels
20.00: BVSC Zugló–PannErgy-Miskolci VLC

Borítókép: GettyImages

Videók