Hatalmasat bakizott a Moszkva kapusa - az ellenfél köszönte szépen

CR7 rálőtte, ő meg bevédte.

A keddi Lokomotiv Moszkva-Juventus (1-2) BL-találkozón a hazaiak kapusa, Guilherme olyan szerencsétlen mozdulattal ért a labdába, hogy az a lábai között becsorgott a kapuba.

Cristiano Ronaldo végezhetett el szabadrúgást a 4. percben, a kaputól kb. 17 méterre, azonban a próbálkozás nem sikerült túl acélosra és a labda megcsúszott a füvön, amely megtréfálta a hálóőrt.

Miután átjutott a labda Guilhermén, Aaron Ramsey még belepöckölt egyet, így hivatalosan ő lett a gólszerző.

Sport365.hu - Továbbjutott a Bayern München és a Juventus a BL-ben

A Bayern München az Olimpiakosz 2-0-s legyőzésével, a Juventus pedig a Lokomotiv Moszkva otthonában aratott 2-1-es sikerrel a csoportkör negyedik fordulóját követően biztosította helyét a 16 között a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A münchenieknél az ideiglenes vezetőedző, Hans-Dieter Flick számára elsősorban a továbbra is elképesztő formában futballozó Robert Lewandowski hozta meg debütáló sikert: a lengyel támadónak szezonbeli 17.

Fotó: RMC Sport